Krejčovský bodec Placka s délkou jehly 62 mm a sílou 1.6 mm (L)

Krejčovský bodec Placka s délkou jehly 62 mm a sílou 1.6 mm (L) - hlavní foto 855
Krejčovský bodec Placka s délkou jehly 62 mm a sílou 1.6 mm (L) - detailní foto 855 Krejčovský bodec Placka s délkou jehly 62 mm a sílou 1.6 mm (L) - detailní foto 855 Krejčovský bodec Placka s délkou jehly 62 mm a sílou 1.6 mm (L) - detailní foto 855 Krejčovský bodec Placka s délkou jehly 62 mm a sílou 1.6 mm (L) - detailní foto 855

Kvalitní krejčovské bodce s délkou ocelové jehly 62 mm a tloušťkou jehly 1.6 mm jsou odolnou verzí figurkového bodce L. Nízké, ale dobře uchopitelné tělo v provedení s plastovou plackou zpravidla žluté barvy. Tento extra pevný bodec je vhodný i pro přichycení větších vrstev látek a to i při postavení bodce na stůl.

Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 855
již nenabízíme
Produkt byl vyřezen z nabídky
Detailní popis

Tento bodec jistě zpříjemní Vaši každodenní práci. Jehla je vyrobena z kvalitní jehlařské oceli se zalitým plastovým tělem. To je základ dlouhé životnosti. Placka zakončující jehlu umožní perfektní navedení jehly a zároveň sníží možný otlak prstu. Placka to je pecka.
Pro zajištění přesnosti řezu ve vyšších vrstvách střihárenské nálože postavte bodec plackou na stůl a například u kostičkovaných, chcete-li Káro vzorů se při pokládání každé vrstvy látky zachytí shodný roh vzoru. Přesnost řezu zaručena
Základní cena je za 1 kus
Počet dle Vašeho přání

Technická specifikace

Délka celkem: 70 mm
Délka jehly: 62 mm
Tolerance délky jehly: +-1mm
Síla jehly: 1.6 mm
Typ: nízká placka
Rozměr placky: pr. 28 mm
Materiál jehly: ocel
Typ ostří: jehlové
Materiál placky: barevný plast
Barva: žlutá (může se lišit)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::