DOPLŇKY PRO ČALOUNICKÉ DÍLNY

Doplňky pro čalounické dílny - sponkovačky, polohovací stoly, ochranné rukavice aj.
- PROFESIONÁLNÍ A OVĚŘENÉ SPONKOVAČKY
- ZDVIHACÍ A POLOHOVACÍ STOLY
- OCHRANNÉ RUKAVICE A PROSTŘEDKY
- VŠE PRO ZJEDNODUŠENÍ VAŠÍ PRÁCE

Nabízíme pouze kvalitní a osvědčené doplňky pro čalounické dílny. V každé dílně nesmí chybět kvalitní sponkovačka pro přichycení potahových látek k dřevěným kostrám nábytku a podobné operace. Během potahování čalounění Vám jistě příjde vhod rychlé polohování zejména s těžšími díly pomocí zdvihacích a polohovacích stolů. Dále nabízíme pouze prověřené ochranné prostředky, které slouží jako doplňkový sortiment námi dodávaným strojům a přístrojům. Protipořezové rukavice zamezí vzniku nepříjemného zranění. V případě, že je nabízeno více velikostí, specifikujte velikost dle tabulky velikostí umístěné v detailu konkrétního typu rukavic, popř. zašlete faxem vyplňený faxový formulář v detailu výrobku), na který obkreslíte ruku pracovníka, jež bude ochranných rukavic využívat. Další informace Vám velice rádi poskytneme na tel. čísle +420 499 321 109. Tyto ochranné prvky doporučujeme ke strojům typu: ruční řezačky, kotoučové řezačky, vertikální řezačky, pásové pily na textilní materiály, pásové pily na pěnové hmoty a jiné stroje a přístroje námi nabízené.

Pneumatická sponkovačka BeA 380/16-420 - uzavřené sešití
Přejdi na detailní informace o Pneumatická sponkovačka BeA 380/16-420 - uzavřené sešití

Pneumatická sponkovačka s uzavíracím vyústěním, pro spony typu 80 a 380 v délkách 3 - 16 mm. Tato sponkovačka je vhodná zejména pro čalounické dílny, skryté spoje do vlnité lepenky atd., všude tam, kde je třeba klasického zašití sponky.

1054
více informací - detail produktu Cena: Kč 4889,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Pneumatická sponkovačka BeA 380/16-400 SP - rozevřené sešití
Přejdi na detailní informace o Pneumatická sponkovačka BeA 380/16-400 SP - rozevřené sešití

Pneumatická sponkovačka s otevíracím vyústěním, pro spony typu 80 a 380 v délkách 12 - 16 mm. Rozevírací mechanismus zvyšuje pevnost spon. Tato sponkovačka je vhodná zejména pro čalounické dílny, čalounické práce s polyuretanovými pěnami a dalšími porézními materiály, skryté spoje do vlnité lepenky atd.

1102
více informací - detail produktu Cena: Kč 14932,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Pneumatický polohovatelný stůl pro čalouníky REXEL ST-3
Přejdi na detailní informace o Pneumatický polohovatelný stůl pro čalouníky REXEL ST-3

Základní zdvihací stůl s pneumatickým pohonem ST-3 výrazně zlepší jak produktivitu, tak kvalitu vaší práce. Model ST3 s rozměrem 2000 x 900 mm, výškou 300 až 1280 mm a max. zatížením 160 kg. V jeho výbavě nechybí výstup tlakového vzduchu (připojení dalšího zařízení), odkládací schránka (např. na nářadí) a bezpečnostní systém (blokace pohybu při odpojení tlaku).

1053
více informací - detail produktu Cena: Kč 38000,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Pneumatický polohovatelný stůl pro čalouníky REXEL ST-3/OB SWIVEL
Přejdi na detailní informace o Pneumatický polohovatelný stůl pro čalouníky REXEL ST-3/OB SWIVEL

Zdvihací stůl s pneumatickým pohonem ST-3 / OB SWIVEL navíc s hladkou otočnou deskou stolu a aretací pozice každých 90 stupňů. Model ST3 OB SWIVEL s rozměrem desky 2000 x 1000 mm, výškou 410 až 1190 mm a max. zatížením 100 kg. V jeho výbavě též nechybí bezpečnostní systém (blokace pohybu při odpojení tlaku).

1055
více informací - detail produktu Cena: Kč 55000,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Drátěné ochranné rukavice proti pořezání (velikosti XXS-XXL)
Přejdi na detailní informace o Drátěné ochranné rukavice proti pořezání (velikosti XXS-XXL)

Kvalitní kovové kroužkové ochranné rukavice chránící proti pořezání. Tyto drátěné rukavice jsou vhodné zejména všude tam, kde se ruka obsluhy přibližuje ostrým, točivým i netočivým nožům (pásové nože, kotoučové nože aj.). Cena za 1 ks.

883
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 2489,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Fixační návlek k drátěné ochranné rukavici
Přejdi na detailní informace o Fixační návlek k drátěné ochranné rukavici

Napínač pro zvýšení pohodlí a lepší obratnost při používání ochranných rukavic. Díky napínači rukavic získáte vyšší efektivitu práce a ze svých rukavic dostanete maximum. Nyní již pracujte s rukavicemui bez plandání konců.

1145 Kat.č: 14007024/5
více informací - detail produktu Cena: Kč 12.50,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::