Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže

Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - hlavní foto 985
Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - detailní foto 985 Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - detailní foto 985 Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - detailní foto 985 Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - detailní foto 985 Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - detailní foto 985 Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže - detailní foto 985

Kvalitní dřevěný metr s kovovým ukončením. Stanovené měřidlo vhodné pro odměřování v obchodním styku. S ukazatelem v cm. Metr patří do každé prodejny. Právě proto nabízíme dostupný způsob v podobě tohoto úředně ověřeného, lehce přenosného metru!

Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Do 1 týdne
ID 985
Kč 1030,- bez DPH
1246.3,- s DPH
Detailní popis

Dřevěný metr vhodný jako stanovené měřidlo s délkou platnosti ověření po dobu 2 let (stálost materiálu). Metr je opatřený všemi značkami, které je nutné pro stanovená měřidla uvádět. Metr v délce jednoho metru je opatřen kovovými ukončeními pro prodloužení životnosti metru. Stanovené měřidlo je vhodné používat nejen z důvodu zákonného požadavku, ale i jako ověřovací prvek správnosti nastavení stroje. Zákazník Vám již nikdy nebude rozporovat délku prodaného materiálu.

Pozor: schválení jako stanovené měřidlo je platné pouze pro užití v ČR. Metr je k dodání ihned či do 1 týdne. Použití stanoveného měřidla je dáno obchodním zákoníkem, zákonem 550/1990Sb (více zde).

Platnost cejchu od Státní zkušebny je daný rok + dva následující. Cejch je platný pro státy EU. Cejchované dle ČSN 99 0377. Vhodné tedy pro prodejny a provozy s metráží.

Technická specifikace

Typ: stanovené měřidlo (pouze v ČR)
Materiál: dřevo osazené kovem
Délka: 1000 mm
Rozměry: 1000 x 35 x 7 mm
Zobrazení: příčné číslice 7 mm
Rozlišení: 1 cm
Třída přesnosti: II
Platnost ověření stanoveného měřidla po dobu 2 let od roku výroby uvedeného na značce metru. Tato značka a odměřovací rastr jsou trvale vyraženy na těle metru (zaručena stálost).

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::