PÁSOVÉ PILY NA TEXTILNÍ A PODOBNÉ MATERIÁLY

Pásové pily na textil a jiné materiály
- NOVÉ VERTIKÁLNÍ PILY
- DVOUKOLÉ I TROJKOLÉ PILY
- ÚPLNÝ SERVIS A GARANCE
- NÁHRADNÍ DÍLY SKLADEM

V této sekci nabízíme vertikální pásové pily pro přesné dělení textilních materiálů, fólií, měkkých pryží, plstí a podobných materiálů. Tyto stroje jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Zajišťujeme výrobu i pásových pil na pěnové hmoty, štípacích strojů a profilovacích strojů na pěnové hmoty, ořezových lišt, stříhárenských a pokládacích a dokončovacích stolů.

Pro tyto pásové pily nabízíme též pásové nože a nože nejen pro pásové pily a brousky pro interní brusná zařízení těchto strojů mnoha světových výrobců a značek.

Také nabízíme plnou servisní podporu s možností repase či generální opravy Vašeho stroje. Dodáváme též ruční kotoučové a vibrační řezačky, které mohou tvořit jistou alternativu k řezání pomocí pásové pily. Všechny námi vyráběné, dodávané pásové pily jsou vyrobeny pro napětí AC 400 V. Lze však využít i frekvenční měnič pro napětí AC230V.

Dodáváme:

 • Nové pásové pily na textil
 • Vybavení dle zakázky a požadavku
 • Starší, bazarové pásové pily
 • Repasované pásové pily
 • Pily upravené pro specifické použití (dělení rolí a jiné)
 • Náhradní díly všeho druhu
 • Pásové nože na všechny typy
 • Repase a opravy kol pil
 • ... a mnoho dalších.

Možnosti osazení pily: masivní deska stolu, rozměry stolu dle zadání zákazníka, stůl se vzduchovým polštářem, pohyblivý stůl, výškově stavitelný stůl, plynulá regulace rychlosti nože, přídavné halogenové osvětlení (12 V), kvalitní odsávání prachu od nože (možnost ukládání prachu do sáčku), speciální plně stavitelné broušení, osazení pily koly (plně osově nastavitelné), možnost přimazávání nože silikonovým olejem a jiné.

Pro cenový návrh na výrobu pásové pily, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. Oslovte pro nabídku starší pásové pily. Nové pily vyráběny na zakázku. Zajišťujeme kompletní servis i jiných pil, provádíme repase a generální opravy všech typů pásových pil, opravy a repase kol všech typů.

Foto Pila Hoffman HF-200T/750 - bazar

Pila Hoffman HF-200T/750 - bazar

ID 1062
Vyrobeno na zakázku
Kč 60000,- bez DPH
Kč 72600,- s DPH

Střední tříkolová pásová pila na textile a podobné materiály. Velmi zachovalý stav, málo používaná (deska stolu jeví známky používání). Pásová pila určená primárně k řezu textilií a podobných materiálů s výškou řezu až 200 mm (max. 300 mm) a vyložením ramene 750 mm. Velikost stolu 125x135 cm. Pila vybavena dvourychlostním motorem, řezná rychlost nože je 8 a 16 m/s. Reálné foto v detailu. Více informací na tel. 731 199 872 (Vaňura Vladimír).

Foto Pila RS1100 - repasovaná pásová pila na textile a podobné materiály

Pila RS1100 - repasovaná pásová pila na textile a podobné materiály

ID 493
Vyrobeno na zakázku
momentálně nedostupné

Repasovaná jednorychlostní pásová pila určená primárně k řezu textilií, buňičiny, netkaných textilií, gázy aj. Vzhledem ke své konstrukci je vhodná na další úpravy a přestavby. Nabízíme dvě základní cenová rozpětí!

Foto Pila PŘS 4 - repasovaná pásová pila na textile a podobné materiály

Pila PŘS 4 - repasovaná pásová pila na textile a podobné materiály

ID 342
Vyrobeno na zakázku
momentálně nedostupné

Repasovaná dvourychlostní pásová pila určená primárně k řezu textilií, buňičiny, netkaných textilií, gázy aj. Vzhledem ke své konstrukci je vhodná na další úpravy a přestavby. Nabízíme dvě základní cenová rozpětí!

Foto Vertikální pásová pila VP 90

Vertikální pásová pila VP 90

ID 337
Vyrobeno na zakázku
Kč 88000,- bez DPH
Kč 106480,- s DPH

Lehká vertikální pásová pila VP-90 s maximální vrstvou řezu 200 mm a průchodností od ramene k noži celých 900 mm. Základní stůl bez výřezu s rozměrem 1800 x 1250 mm je ukotven ve výšce 900 mm. Hmotnost pily 90 kg a příkon motoru 750W umožňují provoz této pily téměř v každé dílně. Řezná (obvodová) rychlost nože 16 m/s.

Foto Vertikální pásová pila VP 90E - s plynulou regulací rychlosti nože

Vertikální pásová pila VP 90E - s plynulou regulací rychlosti nože

ID 338
Vyrobeno na zakázku
Kč 98000,- bez DPH
Kč 118580,- s DPH

Lehká vertikální pásová pila VP-90E s plynulou regfulací řezné (obvodové) rychlosti nože 5-20m/s a s maximální vrstvou řezu 200 mm s průchodností od ramene k noži celých 900 mm. Základní stůl bez výřezu s rozměrem 1800 x 1250 mm je ukotven ve výšce 900 mm. Hmotnost pily cca. 90 kg a příkon motoru 750W umožňují provoz této pily téměř v každé dílně. Přívodní napětí AC 230V, 50Hz.

Foto Pila Hoffman HF-200T/500 MINI - malá tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

Pila Hoffman HF-200T/500 MINI - malá tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

ID 989
Vyrobeno na zakázku
již pouze servis

Pásová pila určená primárně k řezu textilií a podobných materiálů s výškou řezu až 200 mm (max. 300 mm) a vyložením ramena 500 mm. Pila vybavena jednorychlostním motorem s rychlostí nože 14 m/sek. Nejmenší pásová pila od firmy Hoffman je vhodná nejen na základní příme řezy, ale i vykrajování!

Foto Pila Hoffman HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

Pila Hoffman HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

ID 988
Vyrobeno na zakázku
již pouze servis

Pásová pila určená primárně k řezu textilií a podobných materiálů s výškou řezu až 200 mm (max. 300 mm) a vyložením ramena 750 mm. V základním provedení je pila vybavena dvourychlostním motorem (8 a 16 m/s). Střed nabídky firmy Hoffman. Další možná výbava v detailu - vybere si opravdu každý!

Foto Pila Hoffman HF-200T/1100 - velká tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

Pila Hoffman HF-200T/1100 - velká tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

ID 987
Vyrobeno na zakázku
již pouze servis

Pásová pila určená primárně k řezu textilií a podobných materiálů s výškou řezu až 200 mm (max. 300 mm) a vyložením ramena 1100 mm. V základním provedení je pila vybavena dvourychlostním motorem (8 a 16 m/s). Největší z pil od firmy Hoffman. Další možná výbava v detailu - vybere si opravdu každý!

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::