PÁSOVÉ PILY NA TEXTILNÍ A PODOBNÉ MATERIÁLY

Pásové pily na textil a jiné materiály
- NOVÉ VERTIKÁLNÍ PILY
- DVOUKOLÉ I TROJKOLÉ PILY
- ÚPLNÝ SERVIS A GARANCE
- NÁHRADNÍ DÍLY SKLADEM

V této sekci nabízíme vertikální pásové pily pro přesné dělení textilních materiálů, fólií, měkkých pryží, plstí a podobných materiálů. Tyto stroje jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Zajišťujeme výrobu i pásových pil na pěnové hmoty, štípacích strojů a profilovacích strojů na pěnové hmoty, ořezových lišt, stříhárenských a pokládacích a dokončovacích stolů.

Pro tyto pásové pily nabízíme též pásové nože a nože nejen pro pásové pily a brousky pro interní brusná zařízení těchto strojů mnoha světových výrobců a značek.

Také nabízíme plnou servisní podporu s možností repase či generální opravy Vašeho stroje. Dodáváme též ruční kotoučové a vibrační řezačky, které mohou tvořit jistou alternativu k řezání pomocí pásové pily. Všechny námi vyráběné, dodávané pásové pily jsou vyrobeny pro napětí AC 400 V. Lze však využít i frekvenční měnič pro napětí AC230V.

Dodáváme:

  • Nové pásové pily na textil
  • Vybavení dle zakázky a požadavku
  • Starší, bazarové pásové pily
  • Repasované pásové pily
  • Pily upravené pro specifické použití (dělení rolí a jiné)
  • Náhradní díly všeho druhu
  • Pásové nože na všechny typy
  • Repase a opravy kol pil
  • ... a mnoho dalších.

Možnosti osazení pily: masivní deska stolu, rozměry stolu dle zadání zákazníka, stůl se vzduchovým polštářem, pohyblivý stůl, výškově stavitelný stůl, plynulá regulace rychlosti nože, přídavné halogenové osvětlení (12 V), kvalitní odsávání prachu od nože (možnost ukládání prachu do sáčku), speciální plně stavitelné broušení, osazení pily koly (plně osově nastavitelné), možnost přimazávání nože silikonovým olejem a jiné.

Pro cenový návrh na výrobu pásové pily, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. Oslovte pro nabídku starší pásové pily. Nové pily vyráběny na zakázku. Zajišťujeme kompletní servis i jiných pil, provádíme repase a generální opravy všech typů pásových pil, opravy a repase kol všech typů.

Foto Pila BR S1 - horizontální pásová pila na kartonáž, papír

Pila BR S1 - horizontální pásová pila na kartonáž, papír

ID 416
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Horizontální dělení a okrajování kartonů, bloků papíru, tvrzeného papíru aj.

Foto Servis a repase všech typů pásových pil

Servis a repase všech typů pásových pil

ID 345
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Servisujeme a repasujeme všechny typy pásový pil.

Foto Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily, výroba nových kol

Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily, výroba nových kol

ID 343
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Provádíme repase oběžných kol pro běžné i atypické pásové pily do průměru 450mm. Též vyrábíme nová unášecí kola do pásových pil. Specilaizujeme se na oběžná, unášecí kola pro nasazení v textilním průmyslu a pro řezání pěnových hmot vč. Molitanu®. Samozřejmostí jsou i unášecí kola pro řezné struny.

Foto Vertikální pásová pila KB 3000

Vertikální pásová pila KB 3000

Produkt byl vyřezen z nabídky
ID 858
Vyrobeno na zakázku
již nenabízíme

Vertikální pásová pila KB 3000 s bohatou výbavou (vzduchový polštář, motorický posun patky nože aj.) byla nabízena jako bazarová a byla prodána po částečné opravě na přání zákazníka.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::