APLIKÁTORY, TRANSFERY OBTISKŮ, TRANSFEROVÉ LISY

Transferový tisk, transfery obtisků, značící stroje, sublimační tisk
- NEJVYŠŠÍ KVALITA VAŠÍ APLIKACE
- PLNÝ SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY
- MNOHO TYPŮ A MOŽNOSTÍ
- VYROBENO NA ZAKÁZKU

V této sekci nabízíme transferové lisy, aplikátory transferových obtisků, určené pro aplikaci obtisků transferů na rozličné materiály. Jedná se o technologii nanášení obtisku za působení tlaku, teploty a času. Všechny námi dodané stroje jsou vybaveny přesným časovačem, jednotkou pro přesné nastavení teploty hlavy a pneumatickým posuvem aplikační hlavy s přesným vedením. Technologie transferového tisku je ideální pro potisk textilních materiálů, jak na přírodní bázi, tak na syntetické tkaniny a jejich směsi. Pouze prvotřídní kvalita pro vaše dekorace, reklamu či značení. Obtisky transferu jsou trvalou formou reklamy, značení na textílie, kůži, měkké i tvrdé plastové materiály a také pryžové materiály. Výhodou této metody je vysoká brilance odstínů barev, zajímavý povrch po aplikaci loga a vysoká odolnost při praní. Další výhoda je pak možnost tisku náročných předloh a možnost tisku mnohobarevných obrázků na různé textilní výrobky. Tato technologie dovoluje, oproti jiným typům tisku, kde je kapacitní omezení strojem, aplikovat tisky s neomezeným počtem barev. Obzvláště vhodná technologie na opakující se zakázky. Aplikátor transferu je vlastně pneumatický lis pro nanášení a nátisk transferů na různé typy materiálů. Nabízíme pouze vysoce profesionální stroje vyrobené zakázkovým způsobem.

Ukázka použití aplikce transferových obtisků

Naše aplikátory jsou zejména používány na aplikaci obtisků, štítků, reklamních transferů, gumových transferů na hotové výrobky (sluneční clony automobilů), lana různých průměrů a další aplikace. Další použití aplikátoru transferů: pneumatiky, dalekohledy, okna, bezpečnostní dveře, slunečníky, lyžařská vázání, pouzdra, sluneční clony, pracovní pláště, surfy, kufry, průmyslové stroje, jizdní kola, potápěčské obleky, autobusy, plavky, horolezecké boty, nábytek, sportovní boty, cejchovací plakety, sedadla, motocykly, spodní prádlo, lyžařské brýle, bezpečnostní pásy, zubní kartáčky, technické popisy, mapy, nemocniční lůžka, čluny, boxerské rukavice, plynové láhve, gymnastické podložky, zahradní rukavice, plavecké čepice, gumové holínky, skříně, žaluzie, automobilové střešní boxy, hadice, vysavače, kytary, zemědělské stroje, přilby, bandáže, elektro přístroje, tašky, průmyslové roboty, sportovní kalhoty, sportovní boty, hračky, pravítka, brýle a jiné.

Naše aplikátory jsou využívány také v automobilovém průmyslu, například na modelech automobilů: Volkswagen Tiguan a Touareg, Porsche Cayenne, Audi Q7, Škoda Yeti, Chevrolet Colorado aj.

Malý aplikátor transferů AT-MT (ruční zakládání)
Přejdi na detailní informace o Malý aplikátor transferů  AT-MT (ruční zakládání)

Aplikátor transferů určený pro aplikaci menších obtisků transferů s ručním zakládáním jednotlivých labelů (obtisků). Toto provedení kvalitního aplikátoru transferů nabízí širokou škálu doplňků (laserové odměřování aj...) a zakázkových úprav stroje (posuvné rameno, aretace stolku aj...), dle přání zákazníka.

778
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 150000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-1 M (ruční zakládání, vysokozátěžový)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-1 M (ruční zakládání, vysokozátěžový)

Kvalitní provedení vysokozátěžového pneumatického aplikátoru transferů vycházejícího typově z aplikátorů řady 3 s ručním zakládáním transferů. Stroj je vybaven robustní kostrou, PLC řídícím systémem s program. pamětí a displejem. K aplikacci dojde po najetí posuvného stolku pod aplikační hlavu. Ideální aplikátor pro tisk v menších sériích.

346
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 185000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-1 ME (ruční zakládání, vysokozátěžový, el. řízení)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-1 ME (ruční zakládání, vysokozátěžový, el. řízení)

Kvalitní pneumatický aplikátor transferů shodné konstrukce kjako AT-1 M. model E je navíc vybaven již v ceně automatickým řízením všech přenastavených hodnot (čas, teplota, tlak), indexací polohy stolku a úpravou stolku pro kolíkování šablon. to nejlepší při ručním zakládání obtisků.

998
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 350000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 (automatické odvíjení cívky)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 (automatické odvíjení cívky)

Vysoko zátěžový pneumatický aplikátor transferů dosahující skvělého poměru cena / výkon s automatickým odvíjením obtisků z pásky. PLC řízení s monochromatickýchm displejem a volbou parametrů přímo na jednotce. Usazení výrobku na posuvný stůl do šablony (perfektní přesnost, vyšší rychlost).

347
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 600000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 ME (automatické odvíjení cívky, elektronicky přenastavitelný)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 ME (automatické odvíjení cívky, elektronicky přenastavitelný)

Provedení velice kvalitního vysoko zátěžového pneumatického aplikátoru transferů s automatickým odvíjením obtisků z pásky. PLC řízení s dotykovým, barevným displejem usnadňuje díky nahranému software snadnou volbu typu výrobku a rychlé přenastavení stroje pro mnoho typů výrobků. Usazení výrobku na posuvný stůl do šablony či pomocí laserového kříže.

348
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 680000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 E-CAM (automatické odvíjení cívky, jako E verze + kontrola IR kamerou)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 E-CAM (automatické odvíjení cívky, jako E verze + kontrola IR kamerou)

Velice kvalitní vysoko zátěžový pneumatický aplikátor transferů s automat. odvíjením obtisků z pásky a kamerovou kontrolou pozice usazení a typu použitého obtisku. PLC řízení s dotykovým, barevným displejem usnadňuje díky nahranému software snadnou volbu typu výrobku. Čipem hlídaná shodnost typu aplikační hlavy, zaváděcí šablony a použitého programu.

963
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 1725000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 NC (automatické odvíjení cívky, NC řízený s dotykovou obrazovkou)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 NC  (automatické odvíjení cívky, NC řízený s dotykovou obrazovkou)

Stacionární NC vysokozátěžový aplikátor transferů pro aplikaci z cívky s automatickým posuvem zakládaných obtisků a přesně nastavitelnou pozicí nanášení aplikovaných obtisků (labelů). Řízení a volba typu výrobku a labelu programem pomocí PLC a dotykové obrazovky. AT-3 NC umožňuje tisk jednoho či dvou obtisků v rámci jednoho cyklu s vysokou přesností.

649
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 930000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 EOS (automatické odvíjení cívky, s otočným stolem - vysoký takt)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 EOS  (automatické odvíjení cívky, s otočným stolem - vysoký takt)

Již na první pohled velice kvalitní vysokozátěžový pneumatický aplikátor transferů s automatickým zakládáním transferů z cívky. Otočný stůl tzv. Carousel, umožňuje velice rychlý potisk (1ks obtisku za 4,5 vteřiny). Dotykový displej s rychlou volbou programu, automatické centrolvání obtisku, hlášení a kontrola chyb, vakuové přidržování materiálu na stole a mnoho další výbavy. AT-3 EOS je Formule 1 mezi aplikátory.

419
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 1810000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::