PROHLÍŽECÍ, PŘEVÍJECÍ STROJE, SKLÁDACÍ A BALÍCÍ STROJE

Převíjecí stroje, prohlížecí stroje, skládací a balící stroje
- S NÁMI NA TO PŘÍJDETE
- VŽDY PLNÍ NORMY ČR, EU (CE)
- STROJE VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU
- TRVALÉ PORADENSTVÍ A SERVIS

V této sekci nabízíme prohlížecí, převíjecí stroje a balící či skládací stroje vyrobené vždy na přání zákazníka. Námi vyráběné prohlížecí, balící a převíjecí stroje jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Dle Vámi zadaných parametrů o velikosti prohlížecí desky, podsvětlení, rychlosti (frenvenční měnič) převíjení, hmotnosti nábalů a jiných vyrobíme prohlížecí či převíjecí stroj. Mezi naše další možnosti výbavy těchto strojů patří odměřování délky vč. metrologického ověření, zarovnávání okrajů látek, příčné dělící zařízení při používání stroje k převíjení z velkonábalů na malonábaly či k použití vystřižení odpadového materiálu jištěného při kontrole jakosti převíjených materiálů. Dále je možno doplnit stroj o zakázkové prvky typu regulace tahu pro bezprůtažné odvíjení flexibilních materiálů, zařízení pro regulaci rychlosti převíjení, balící zařízení, odvíjení ze středové hřídele či odvíjecího koše a mnoho dalších prvků. Pro cenový návrh na výrobu prohlížecího či převíjecího stroje, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. V rámci naší činnosti se Vám můžeme pokusit zajistit i starší, bazarové prohlížečky a převíječky.

Foto Stroj na přířezy PSK 600

Stroj na přířezy PSK 600

ID 1167
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Po navinutí požadované vrstvy jemného papírového materiálu na buben dojde k jeho rozříznutí a natažení na dopravníky, kde dochází k automatickému nařezání na požadované rozměry. Systém se servomotory je plně řízen pulzně, čímž je dosaženo rychlosti až 3m/s v případě bubnu (navíjení) a s tolerancí 0,2 mm v případě posunů dopravníků.

Foto Navíjecí a skládací stroj netkané textilie - skládačka

Navíjecí a skládací stroj netkané textilie - skládačka

ID 1070
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Skládací stroj je určený k balení (skládání) netkaných textilií do balíčku. Stroj odměří požadovanou délku a pomocí automaticky nastavitelných trnů navine požadovaný nábal (délku). Obsluha provede vyjmutí materiálu a příčné složení do balíčku.

Foto Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka )

Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka )

ID 1071
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Dublovačka je zařízení pro přeložení netkané textilie základní šíře materiálu na polovinu. Rychlost navíjení je řízena v závislosti na nábalu odvíječe, kompenzátor zajišťuje navinutí v předem definovaném tahu. Speciální konstrukce pro přeložení materiálu je plně stavitelná. Stroj je dovybaven o rovnání okrajů. Navíječ i odvíječ je vybaven pneumatickými rozpínacími hřídeli pro snadnou výměnu rolí.

Foto Prohlížecí a převíjecí stroj  PS2H/MIL

Prohlížecí a převíjecí stroj PS2H/MIL

ID 673
Vyrobeno na zakázku
od Kč 275000,- bez DPH
Kč 332750,- s DPH

Stroj je určen k převíjení, rovnání okrajů role, odměřování textilních materiálů do šíře dle dohody. Stroj navíjí na papírovou dutinku. Stroj je schopen i překládat kraje materiálů (vhodné před zatavením a dalším zpracováním).

Foto Převíjecí a prohlížecí stroj PS3/GA

Převíjecí a prohlížecí stroj PS3/GA

ID 786
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj je určen k převíjení a prohlížení velkonábalové tkaniny. Stroj sestává ze čtyř základních celků (odvíječ, prohlížecí deska, lávka a navíječ), jejichž vzájemná poloha je daná šroubovými spoji (viz. nákres).

Foto Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX

Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX

ID 995
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Tento propracovaný stroj s označením PS-4 / FX je určen k převíjení a zákaznickému odměřování speciálních materiálů na cívku či svitek s papírovou dutinkou. V provedení FX slouží k převíjení elektrických topných rohoží pro podlahové vytápění.

Foto Převíjecí a odměřovací stroj PS-C1/TI

Převíjecí a odměřovací stroj PS-C1/TI

ID 846
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj PS-C1 je určen k převíjení a odměřování speciálních materiálů typu okenní fólie TwinAktiv na cívku či svitek.

Foto Automatický převíjecí, odměřovací, řezací a balící  stroj NS-A3/LI

Automatický převíjecí, odměřovací, řezací a balící stroj NS-A3/LI

ID 845
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj NS-A3 je určen k převíjení, odměřování, řezání a balení svitků plastových materiálů v plnoautomatickém režimu. Konkrétně tento stroj převíjí a odměřuje svitky se střešními větracími pásy a ochranou proti ptactvu.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::