PROHLÍŽECÍ, PŘEVÍJECÍ STROJE, SKLÁDACÍ A BALÍCÍ STROJE

Převíjecí stroje, prohlížecí stroje, skládací a balící stroje
- S NÁMI NA TO PŘÍJDETE
- VŽDY PLNÍ NORMY ČR, EU (CE)
- STROJE VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU
- TRVALÉ PORADENSTVÍ A SERVIS

V této sekci nabízíme prohlížecí, převíjecí stroje a balící či skládací stroje vyrobené vždy na přání zákazníka. Námi vyráběné prohlížecí, balící a převíjecí stroje jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Dle Vámi zadaných parametrů o velikosti prohlížecí desky, podsvětlení, rychlosti (frenvenční měnič) převíjení, hmotnosti nábalů a jiných vyrobíme prohlížecí či převíjecí stroj. Mezi naše další možnosti výbavy těchto strojů patří odměřování délky vč. metrologického ověření, zarovnávání okrajů látek, příčné dělící zařízení při používání stroje k převíjení z velkonábalů na malonábaly či k použití vystřižení odpadového materiálu jištěného při kontrole jakosti převíjených materiálů. Dále je možno doplnit stroj o zakázkové prvky typu regulace tahu pro bezprůtažné odvíjení flexibilních materiálů, zařízení pro regulaci rychlosti převíjení, balící zařízení, odvíjení ze středové hřídele či odvíjecího koše a mnoho dalších prvků. Pro cenový návrh na výrobu prohlížecího či převíjecího stroje, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. V rámci naší činnosti se Vám můžeme pokusit zajistit i starší, bazarové prohlížečky a převíječky.

Foto Stroj na přířezy PSK 600

Stroj na přířezy PSK 600

ID 1167
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Po navinutí požadované vrstvy jemného papírového materiálu na buben dojde k jeho rozříznutí a natažení na dopravníky, kde dochází k automatickému nařezání na požadované rozměry. Systém se servomotory je plně řízen pulzně, čímž je dosaženo rychlosti až 3m/s v případě bubnu (navíjení) a s tolerancí 0,2 mm v případě posunů dopravníků.

Foto Navíjecí a skládací stroj netkané textilie - skládačka

Navíjecí a skládací stroj netkané textilie - skládačka

ID 1070
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Skládací stroj je určený k balení (skládání) netkaných textilií do balíčku. Stroj odměří požadovanou délku a pomocí automaticky nastavitelných trnů navine požadovaný nábal (délku). Obsluha provede vyjmutí materiálu a příčné složení do balíčku.

Foto Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka )

Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka )

ID 1071
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Dublovačka je zařízení pro přeložení netkané textilie základní šíře materiálu na polovinu. Rychlost navíjení je řízena v závislosti na nábalu odvíječe, kompenzátor zajišťuje navinutí v předem definovaném tahu. Speciální konstrukce pro přeložení materiálu je plně stavitelná. Stroj je dovybaven o rovnání okrajů. Navíječ i odvíječ je vybaven pneumatickými rozpínacími hřídeli pro snadnou výměnu rolí.

Foto Prohlížecí a převíjecí stroj  PS2H/MIL

Prohlížecí a převíjecí stroj PS2H/MIL

ID 673
Vyrobeno na zakázku
od Kč 275000,- bez DPH
Kč 332750,- s DPH

Stroj je určen k převíjení, rovnání okrajů role, odměřování textilních materiálů do šíře dle dohody. Stroj navíjí na papírovou dutinku. Stroj je schopen i překládat kraje materiálů (vhodné před zatavením a dalším zpracováním).

Foto Převíjecí a prohlížecí stroj PS3/GA

Převíjecí a prohlížecí stroj PS3/GA

ID 786
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj je určen k převíjení a prohlížení velkonábalové tkaniny. Stroj sestává ze čtyř základních celků (odvíječ, prohlížecí deska, lávka a navíječ), jejichž vzájemná poloha je daná šroubovými spoji (viz. nákres).

Foto Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX

Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX

ID 995
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Tento propracovaný stroj s označením PS-4 / FX je určen k převíjení a zákaznickému odměřování speciálních materiálů na cívku či svitek s papírovou dutinkou. V provedení FX slouží k převíjení elektrických topných rohoží pro podlahové vytápění.

Foto Převíjecí a odměřovací stroj PS-C1/TI

Převíjecí a odměřovací stroj PS-C1/TI

ID 846
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj PS-C1 je určen k převíjení a odměřování speciálních materiálů typu okenní fólie TwinAktiv na cívku či svitek.

Foto Automatický převíjecí, odměřovací, řezací a balící  stroj NS-A3/LI

Automatický převíjecí, odměřovací, řezací a balící stroj NS-A3/LI

ID 845
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj NS-A3 je určen k převíjení, odměřování, řezání a balení svitků plastových materiálů v plnoautomatickém režimu. Konkrétně tento stroj převíjí a odměřuje svitky se střešními větracími pásy a ochranou proti ptactvu.

Foto Prohlížecí a převíjecí stroj PS-1M/1500

Prohlížecí a převíjecí stroj PS-1M/1500

ID 364
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj je určen k převíjení a odměřování textilních materiálů do šíře dle dohody. Stroj navíjí na papírovou dutinku. Stroj je proveden modulárně ze stavebnicových hliníkových profilů, dle požadavků zákazníka.

Foto Navíjecí stroj NS2

Navíjecí stroj NS2

ID 672
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Navíjecí stroj určený pro precizní navíjení pleteniny do úhledných balíčků.

Foto Navíjecí stroj NS1

Navíjecí stroj NS1

ID 651
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Navíjecí stroj určený pro precizní navíjení bavlněné pleteniny do úhledných balíčků.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::