PROHLÍŽECÍ, PŘEVÍJECÍ STROJE, SKLÁDACÍ A BALÍCÍ STROJE

Převíjecí stroje, prohlížecí stroje, skládací a balící stroje
- S NÁMI NA TO PŘÍJDETE
- VŽDY PLNÍ NORMY ČR, EU (CE)
- STROJE VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU
- TRVALÉ PORADENSTVÍ A SERVIS

V této sekci nabízíme prohlížecí, převíjecí stroje a balící či skládací stroje vyrobené vždy na přání zákazníka. Námi vyráběné prohlížecí, balící a převíjecí stroje jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Dle Vámi zadaných parametrů o velikosti prohlížecí desky, podsvětlení, rychlosti (frenvenční měnič) převíjení, hmotnosti nábalů a jiných vyrobíme prohlížecí či převíjecí stroj. Mezi naše další možnosti výbavy těchto strojů patří odměřování délky vč. metrologického ověření, zarovnávání okrajů látek, příčné dělící zařízení při používání stroje k převíjení z velkonábalů na malonábaly či k použití vystřižení odpadového materiálu jištěného při kontrole jakosti převíjených materiálů. Dále je možno doplnit stroj o zakázkové prvky typu regulace tahu pro bezprůtažné odvíjení flexibilních materiálů, zařízení pro regulaci rychlosti převíjení, balící zařízení, odvíjení ze středové hřídele či odvíjecího koše a mnoho dalších prvků. Pro cenový návrh na výrobu prohlížecího či převíjecího stroje, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. V rámci naší činnosti se Vám můžeme pokusit zajistit i starší, bazarové prohlížečky a převíječky.

Foto Prohlížecí a převíjecí stroj PS-1M/1500

Prohlížecí a převíjecí stroj PS-1M/1500

ID 364
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj je určen k převíjení a odměřování textilních materiálů do šíře dle dohody. Stroj navíjí na papírovou dutinku. Stroj je proveden modulárně ze stavebnicových hliníkových profilů, dle požadavků zákazníka.

Foto Navíjecí stroj NS2

Navíjecí stroj NS2

ID 672
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Navíjecí stroj určený pro precizní navíjení pleteniny do úhledných balíčků.

Foto Navíjecí stroj NS1

Navíjecí stroj NS1

ID 651
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Navíjecí stroj určený pro precizní navíjení bavlněné pleteniny do úhledných balíčků.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::