ŠTÍPACÍ STROJE, LOUPACÍ STROJE, DRÁŽKOVACÍ, PROFILOVACÍ STROJE

Štípací stroje, loupací, drážkovací a nopkovací na pryž, pěnové hmoty
- ŠTÍPACÍ STROJE
- DRÁŽKOVACÍ STROJE
- PROFILOVACÍ, NOPKOVACÍ STROJE
- LOUPACÍ STROJE
- STROJE VYROBENÉ NA ZAKÁZKU

V této sekci nabízíme štípací stroje a stroje vybavené profilovacími válci, nopkovací stroje a další stroje určené pro velice přesné horizontální dělení měkkých, ale i tvrdých pěnových hmot a pryží. Do této kategorie patří zejména štípací, drážkovací, nopkovací stroje na pěnové hmoty a pryž. Jedná se vlastně o speciální druh pil pro dělení pěnových materiálů všech tuhostí. Štípaní je metoda přesného dělení pěnových materiálů v horizontální rovině. Tyto stroje jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Zajišťujeme výrobu i běžných pásových pil na pěnové hmoty. Pro tyto stroje nabízíme též pásové nože do štípacích a profilovacích strojů a brousky pro interní brusná zařízení těchto strojů mnoha světových výrobců a značek. Také nabízíme plnou servisní podporu s možností repase či generální opravy Vašeho stroje. Dodáváme též bandáže, vedení nožů pro štípací a nopkovací stroje. - Standardní štípací stroje na pěny a pryž (rovné řezy) - Frézovací a drážkovací stroje - Profilovací a nopkovací stroje - a mnoho dalších Pro tyto stroje nabízíme: - Vývoj a výroba nových strojů - Servis i jiných, starších strojů - Repase a generální opravy strojů - Náhradní díly, nože, brousky - Výroba nových bandáží pro nože - Bazar - zajistíme i starší stroje Pro cenový návrh na výrobu štípacího stroje, drážkovacího či nopkovacího stroje, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. Pro tyto stroje doporučujeme jednoznačně ochranné pracovní prostředky pro ochranu před pořezáním a to zejména při výměně ostrých nožů. Sháníte tento druh stroje a nemůžete si jej finančně dovolit? Navštivte náš bazar, či nás oslovte pro nabídku staršího štípacího či profilovacího stroje.

Foto Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400

Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400

ID 1073
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Jednoobslužný loupací stroj naší výroby je vlastně horizontální pásová pila s bandáží, která je určená řezání, loupání vrstev z bloku měkých PUR a podobných pěn do objemové hmotnosti 250 kg/m3. Odříznutá vrstva stavitelná programově od 2 do 250 mm. Posuny a veškeré nastavení pomocí dotykové obrazovky.

Foto Štípací stroj BR 1200 G

Štípací stroj BR 1200 G

ID 366
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Jednoobslužný štípací stroj s pracovní šíří 1200 mm, dělí bloky vyské 200 mm na užší bloky a to i vícenásobně. Vhodná zejména na štípání pryží vč. recyklovaných do 800 Kg na m3.

Foto Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400

Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400

ID 367
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj je určen výhradně k dělení desek pěnového materiálu na plocho do objemové hmotnosti 150 kg/qm (v závisloti na materiálu), do tloušťky 200 mm v ručním provozu.

Foto Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty

Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty

ID 789
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj je určen výhradně k dělení desek pěnového materiálu na plocho do objemové hmotnosti 50 kg/qm, do tloušťky 100 mm výhradně v ručním provozu. Stroj je opatřen sadou profilových segmentových válců pro tvarové dělení desek. Tvoří tak tzv. profilované řezy ( negaticní a pozitivní profil).

Foto Štípací stroj SVIT L1800 (repase, starší) - bazar

Štípací stroj SVIT L1800 (repase, starší) - bazar

ID 808
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Štípací stroj na pěnové materiály vč. PUR a tvrdších PUR a jiných pěn zn. SVIT (česká výroba) s možností nastavení výšky výstupních řezů. Vhodná na opracování a přesné řezy, štípání bloků z PUR. po dohodě můžeme dovybavit o profilovací válce a přestavíme na nopkovací, profilovací stroj. Nopkový výstup je používán zejména u zvukoizolačních materiálů a v obalářství. Stroj po kompletní generální opravě vč. nové elektroinstalace a nástřiku.

Foto Drážkovací stroj na pěnové hmoty DRPE 01

Drážkovací stroj na pěnové hmoty DRPE 01

ID 365
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Ke zpracování pěnových desek a jejich přesnému dělení na podélné pruhy.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::