(ŠTÍPACÍ STROJE, LOUPACÍ STROJE, DRÁŽKOVACÍ, PROFILOVACÍ STROJE)

Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400

Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400   - hlavní foto 367
Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400   - detailní foto 367 Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400   - detailní foto 367 Štípací stroj na pěnové hmoty HDP - 1400   - detailní foto 367

Stroj je určen výhradně k dělení desek pěnového materiálu na plocho do objemové hmotnosti 150 kg/qm (v závisloti na materiálu), do tloušťky 200 mm v ručním provozu.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 367
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Principem plochého dělení je horizontální řez pásovým nožem krytým v klínové liště. Rám stroje je tvořen dvěma krajními uzavřenými skříněmi pro nožová kola a střední řezací a podávací částí. Řezací část představují dva poháněné podávací válce, které přivádějí štípaný materiál na pohyblivé ostří nože, vyčnívající z klínové štípací lišty. Poloha horního i spodního podávacího válce je nastavována dvojicí pohybových šroubů, spřažených společným náhonem kuželovými koly.

Technická specifikace

Příkon: 4 kW
Napětí: AC 230 V, 50 Hz
Nejvyšší vrstva řezání: 200 mm
Rychlost piloveho pásu: 5 m/s
Obvodová rychlost podávacích valečku: 213 mm/s
Hmotnost stroje: cca. 950 Kg
Jištění přípojky: 20 A
Max. šíře řezu: 1200 mm
Rozměr piloveho pásu: 60 x 1 x 7650 mm

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::