PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ

Paspulátor - příčné řezání a dělení rolí, řez pásků, dělička rolí
- PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ BEZ PŘEVÍJENÍ
- PŘÍČNÝ ŘEZ V ROZUMNÉ TOLERANCI
- ŘEZ VČETNĚ DUTINKY
- VYROBENO NA ZAKÁZKU
Nový typ strojů vyráběných na zakázku!Paspulátor je stoj vhodný k příčnému řezu textilních a podobných materiálů navinutých na rolích. Slouží tedy k řezání pásků, rozřezání, dělení celých dlouhých rolí na menší role, uživatelem zadané šíře, a to včetně dutinky. Dále může sloužit k začištění krajů rolí s nepravidelně navinutým materiálem. Naprosto čistý řez s vynikající kvalitou a přesností. Řez lze provádět na rozličných druzích materiálů: bavlna s příměsí, strečové materiály, 3D materiály, levitan, pěnové materiály (těsnění, izolace) včetně pěnových materiálů s lepidly, syntetické materiály, netkané textilie a další.

Velice vysoká návratnost!

Nový stroj na zpracování, řez rolí na místo pořízení drahé, provozně nákladné převíječky - se stejným výsledkem! Pro cenový návrh na výrobu podobného stroje, dle Vaší představy nás kdykoli kontaktujte! Více o vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů.
Foto Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)

Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)

ID 1128
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Dělička rolí je určena k příčnému nařezání tuhých i měkkých materiálů při roztočené roli materiálu pomocí přitláčeného odvalovaného kotoučového nože. Nastavitelné omezení rychlosti hřídele s materiálem, centrální matice s trny pro aretaci dutinky na hřídeli, rychlá aretace čela, bezpečnostní obouruční spoušť, kryt nože. K řezu paspule dochází včetně dutinky (možno omezit dorazem).

Foto Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie

Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie

ID 1098
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Dělička rolí fólie je určena k příčnému nařezání tuhých materiálů při odvalování role na paspule ( kotouče ) o různé šíři. K řezu je využito velkého řezného kotouče, který je do řezu veden motoricky (servoaktuátor) s plynulou změnou rychlosti. Nastavitelné omezení rychlosti nože i odvalovacích válců, aretace a leserový ukazatel pozice řezu, řízeno systémem Siemens. Samozřejmostí je automatické odsávání vzniklých špon.

Foto Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm)

Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm)

ID 1099
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Jedná se o stroj pro zakracování a dělení papírových, kartonových dutinek do průměru až 500mm při síle stěny 35mm. K řezu dochází odvalováním řezacího kotouče po rotující dutince. Řez je prováděn manuálně tlakem kotouče na řezanou dutinku přes páku řezného ramena. Dutinky se navlékají na středový trn s upínacím kotoučem. Stroj je vhodný jako doplněk k paspulátorům, které dělí materiál během převíjení.

Foto Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení)

Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení)

ID 1095
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Automatické zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 1150 mm, šíře 1 600 mm a hmotnosti 300 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Nastavitelné omezení rychlosti, stranové rovnání, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky, rychlost převíjení až 2,7m/s.

Foto NC řízený automatický paspulátor RBP - NC  pro přesné příčné dělení rolí

NC řízený automatický paspulátor RBP - NC pro přesné příčné dělení rolí

ID 1029
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Paspulátor je určen pro příčné dělení (řezáním) paspulí – rolí s návinem z tkaných i netkaných, nebo povrstvených textilních a podobných materiálů, určených pro další zpracování. RBP - NC pracuje plně v automatickém režimu. Pohony jsou řešeny pomocí krokových motorů s velice přesným pozicováním a možností nastavení programů.

Foto Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení

Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení

ID 1061
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 450 mm, šíře 1 500 mm a hmotnosti 280 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Vybaveno frekvenčním měničem pro plynulou změnu rychlosti, pneumatickou brzdou, stranovým rovnáním, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky.

Foto Paspulátor - stroj na řezání rolí, pásků RBP1500

Paspulátor - stroj na řezání rolí, pásků RBP1500

ID 374
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj na dělení materiálu v rolích včetně možnosti zaříznutí okrajů rolí je zvláště vhodný k řezu netkaných textilií, ale i dalších materiálů. Do zákl. výbavy patří frekvenční měnič, pro změnu otáček role, obouruční bezpečnostní spouštění stroje a pneumatická fixace řezného ramena před řezem, automaticky odklopný kryt nože, pneumatická rozpínací hřídel, pro rychlou výměnu rolí a perfektní fixaci materiálu.

Foto Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL

Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL

ID 653
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj na dělení materiálu v rolích včetně možnosti zaříznutí okrajů rolí. Levnější varianta stroje na dělení textilních materiálů odvalovacím způsobem!

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::