PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ

Paspulátor - příčné řezání a dělení rolí, řez pásků, dělička rolí
- PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ BEZ PŘEVÍJENÍ
- PŘÍČNÝ ŘEZ V ROZUMNÉ TOLERANCI
- ŘEZ VČETNĚ DUTINKY
- VYROBENO NA ZAKÁZKU
Nový typ strojů vyráběných na zakázku!Paspulátor je stoj vhodný k příčnému řezu textilních a podobných materiálů navinutých na rolích. Slouží tedy k řezání pásků, rozřezání, dělení celých dlouhých rolí na menší role, uživatelem zadané šíře, a to včetně dutinky. Dále může sloužit k začištění krajů rolí s nepravidelně navinutým materiálem. Naprosto čistý řez s vynikající kvalitou a přesností. Řez lze provádět na rozličných druzích materiálů: bavlna s příměsí, strečové materiály, 3D materiály, levitan, pěnové materiály (těsnění, izolace) včetně pěnových materiálů s lepidly, syntetické materiály, netkané textilie a další.

Velice vysoká návratnost!

Nový stroj na zpracování, řez rolí na místo pořízení drahé, provozně nákladné převíječky - se stejným výsledkem! Pro cenový návrh na výrobu podobného stroje, dle Vaší představy nás kdykoli kontaktujte! Více o vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů.
Foto Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení)

Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení)

ID 1095
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Automatické zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 1150 mm, šíře 1 600 mm a hmotnosti 300 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Nastavitelné omezení rychlosti, stranové rovnání, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky, rychlost převíjení až 2,7m/s.

Foto Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení

Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení

ID 1061
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 450 mm, šíře 1 500 mm a hmotnosti 280 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Vybaveno frekvenčním měničem pro plynulou změnu rychlosti, pneumatickou brzdou, stranovým rovnáním, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky.

Foto Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–1/HR

Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–1/HR

ID 965
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj určený pro precizní řez rolí během odvíjení z jedné role na roli druhou. Zvláště přesný řez zajišťují průmyslové žiletky ukotvené ve speciálních držácích.

Foto Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2

Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2

ID 922
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj určený pro precizní řez rolí během odvíjení z jedné role na roli druhou. Řez zajišťují vedle sebe rozřazené kotoučové nože. K řezu dochází proti drážce. Rozřazením nožů je dána šíře výstupních pásků řezaného materiálu.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::