PNEUMATICKÉ, ROZPÍNACÍ HŘÍDELE, EXPANZNÍ, UPÍNACÍ HŘÍDELE, PŘÍKLOPOVÁ LOŽISKA

Pneumatické rozpínací, expanzní upínací hřídele, zaklapávací ložiska
- VYSOKÁ KVALITA
- VYROBENO DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA
- MNOHO TYPŮ ZA SKVĚLÉ CENY
V této sekci si Vám dovolujeme zprostředkovat pneumatické a frikční hřídele pro rychlou výměnu nábalů a návinů rolí a též zaklapávací ložiska usnadňující výměnu hřídelí a zajišťující jejich pevné přichycení. Také provádíme servis a opravy hřídelí včetně generálních oprav a kompletní repase či dodávky samostatných náhradních dílů na hřídele významných výrobců a značek rozpínacích hřídelí. Možnosti dodávaných hřídelí: PSW-Z - s centrální duší a malými rozpínacími segmenty PSW-F - s plochými dušemi a dlouhými lištami PSW-PMS - možno i dynamicky vyvážená, s krátkými upínacími segmenty Materiál nosné trubky: ocel - stabilní a spolehlivé provedení hliník - lehké a cenově příznivější provedení karbon - velmi nízká hmotnost, vysoké otáčky

Hřídele jsou vyráběny plně formou zakázkové výroby! I naše firma využívá těchto prvků při výrobě strojů. Také můžeme dodat: upevňovací prvky, upínací spojky, příklopná ložiska a jiné...

Pneumatické hřídele, frikční hřídele, zaklapávací ložiska, upínky hřídelí, převíječe aj.


V případě poptávky po pneumatické hřídeli jakéhokoli typu otevřte prosím přiložené PDF a vyplňte všechny potřebné údaje! Po té uložte a zašlete e-mailem v příloze na vyroba@robex-dk.cz nebo formulář odešlete tlačítkem odešli v pdf formuláři!

Poptávkový PDF formulář pro hřídele zde! (0.6 Mb)

Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-Z
Přejdi na detailní informace o Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-Z

Expanzní upínací hřídel série PSW-Z se systémem s centrální duší a upínacími segmenty. Vhodná hřídel pro časté a rychlé výměny rolí materiálu. Pneumatické provedení hřídele s nosnou trubkou z oceli, hliníku nebo CFK. Provedení čepů dle přání zákazníka, přívod vzduchu radiálně nebo axiálně, pro průměr dutinek 50 - 200 mm, vysoká nosnost.

762
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role
Přejdi na detailní informace o Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role

Expanzní upínací hřídel série PSW-F se systémem s plochými dušemi a dlouhými upínacími segmenty. Vhodná pro úzké i široké role. Pneumatické provedení s nosnou trubkou z oceli či hliníku. Čepy dle přání zákazníka, přívod vzduchu radiálně nebo axiálně, pro průměr dutinek 25 - 200 mm, nízká hmotnost, cenově výhodné, stabilní.

763
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Expanzní pneu-mechanická rozpínací hřídel typu PSW-PMS i pro vysoké otáčky
Přejdi na detailní informace o Expanzní pneu-mechanická rozpínací hřídel typu PSW-PMS i pro vysoké otáčky

Expanzní upínací hřídel série PMS s pneu-mechanickým upínáním pro přesné vystředění dutinky. Nosná trubka z oceli či hliníku. Čepy podle přání zákazníka, přívod vzduchu radiálně nebo axiálně. Pro průměr dutinek 70 – 300 mm, s nuceným zpětným chodem. Možnost dynamického vyvážení pro velmi klidný rovnoměrný chod i při vysoké rychlosti otáčení.

761
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Speciální hřídel na zakázku (např. typu PSW-F-CFS pro jednostranné uložení letmo)
Přejdi na detailní informace o Speciální hřídel na zakázku (např. typu PSW-F-CFS pro jednostranné uložení letmo)

Speciální provedení hřídelí v individuálním provedení, např. letmé uložení, separátně utěsněné vzdušnice (PSW-F), šálové systémy pro bezdutinkový návin, dorazové kroužky a podobně.

973
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Frikční hřídel typu MFK či MFW pro konstantní tah
Přejdi na detailní informace o Frikční hřídel typu MFK či MFW pro konstantní tah

Frikční hřídele jsou vhodné pro rozdílné síly navíjených materiálů. Pomocí nezávislých frikčních prvků je možné definovat konstantní specifický tah u rozdílných šíří rolí. Pro Ø 50 – 254 mm nebo dle přání. Kuličkový nebo válečkový upínací systém, min. šíře rolí 24 mm. Stabilní a pevné provedení z oceli, tvrdě chromované a broušené tělo.

974
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Pevná zaklapávací ložiska typu KL.S a KL.F pro silné uchycení hřídelí a rolí
Přejdi na detailní informace o Pevná zaklapávací ložiska typu KL.S a KL.F pro silné uchycení hřídelí a rolí

Příklopná ložiska ve stojánkovém (KL.S) či přírubovém (KL.F) provedení se dodávají ve standardním provedení, nebo v provedení s rychle vyměnitelnými díly častého opotřebení. S vyvedeným koncem hřídele, nebo bez vyvedeného konce hřídele. Pevné uchycení Vašich rolí je základem.

975
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Posuvná zaklapávací ložiska typu SKL.S a SKL.F pro rychlé upevnění hřídelí a rolí
Přejdi na detailní informace o Posuvná zaklapávací ložiska typu SKL.S a SKL.F pro rychlé upevnění hřídelí a rolí

Příklopná posuvná ložiska ve stojánkovém (SKL.S) či přírubovém (SKL.F) provedení se dodávají ve standardním provedení, nebo v provedení s rychle vyměnitelnými díly častého opotřebení. S vyvedeným koncem hřídele, nebo bez vyvedeného konce hřídele. Rychlá výměna Vašich rolí.

976
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Náhradní díly k hřídelím a ložiskům (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...)
Přejdi na detailní informace o Náhradní díly k hřídelím a ložiskům  (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...)

Samozřejmostí je zajištění všech náhradních dílů. Ať se jedná o ventilek k napouštění duše, vlastní duši, čelist, upínací segment hřídele nebo lištu, převlečnou hadici nebo celou hlavu, rádi vyřídíme Váš požadavek!

977
Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::