DETAIL PRODUKTU zpět

Náhradní díly k hřídelím a ložiskům (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...)

Náhradní díly k hřídelím a ložiskům  (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...) - hlavní foto 977 náš tipna zakázku
Samozřejmostí je zajištění všech náhradních dílů. Ať se jedná o ventilek k napouštění duše, vlastní duši, čelist, upínací segment hřídele nebo lištu, převlečnou hadici nebo celou hlavu, rádi vyřídíme Váš požadavek!

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Poptávku uskutečníte zasláním e-mailu na vyvoj@robex-dk.cz

Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: IBD / Reelton
Země původu: Německo

- Detailní popis:
Různé typy plnících ventilků, rotační přívody pro vzduch, elektro-pneumatický převodník, náhradní díly pro upínací hřídele a hlavy. To vše Vám rádi zajistíme!

Váš postup:
Zašlete prosím standardní e-mail poptávku.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Náhradní díly k hřídelím a ložiskům  (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...) - detailní foto 977 Náhradní díly k hřídelím a ložiskům  (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...) - detailní foto 977 Náhradní díly k hřídelím a ložiskům  (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...) - detailní foto 977 Náhradní díly k hřídelím a ložiskům  (duše, segmenty, upínky, ventilky, převlečné hadice...) - detailní foto 977

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::