SAMONAVÍJECÍ KABELOVÉ BUBNY, NAVÍJEČE, VYVAŽOVAČE, BALANCÉRY

Kabelové navíjecí bubny, navíječe, balancéry a vyvažovače
- POUZE OVĚŘENÉ TYPY
- VŠECHNY BUBNY A BALANCÉRY TESTUJEME
- PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU DÍLNU
- BALANCÉRY A NAVÍJEČE PRO USNADNĚNÍ PRÁCE
V této sekci si Vám dovolujeme nabídnout kabelové navíjecí bubny, jinak též samonavíjecí bubny, pro zefektivnění Vaší práce a také balancéry a vyvažovačky. Nabízíme pouze níže uvedené typy.

Kabelové samonavíjecí bubny nabízíme ve dvou základních vyhotoveních a sice kabelové navíjecí bubny pro běžné použití CxxP (s plastovým krytem) a kabelové navíjecí bubny v plně profesionálním provedení v kovovém těle. Kabelové navíječe nabízíme nejen pro běžné síťové napětí AC 230 V, ale i AC 400 V. Navíjecí buben má vždy aretaci délky vysunutého kabelu a tak je používání velice pohodlné a praktické.

Balancéry (vyvažovače) nabízíme zejména pro usnadnění manipulace s těžšími řezačkami. Též je lze využít k zavěšení často používaného nářadí nad pracovní stůl. Obsluha pak provede pouze jednoduché stažení nářadí na úroveň pracovní desky a může hned pracovat.

Další prvky pro zjednodušení Vaší práce naleznete v kategorii metry,čítače, automatizační prvky, elektro doplňky.
Samonavíjecí kabelový buben C 20 P - délka 12 metrů, plastový kryt (AC 230 V)
Přejdi na detailní informace o Samonavíjecí kabelový buben C 20 P - délka 12 metrů, plastový kryt (AC 230 V)

Kabelový naviják NEDERMANN typ. C20 POWER. Flexibilní přívod elektrické energie vždy po ruce. Vhodný pro zástavbu ke stroji. Zvýšené elektrické krytí IP 55. Kabelový buben vybaven plastovým krytem s vysokou odolností. Stranový posun navíječe spolu s nastavitelnou aretací délky vysunutého kabelu. To je navíjecí buben C20P s délkou kabelu 12 metrů pro příkon až 2500 W.

814
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 4997,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Samonavíjecí kabelový buben C 30 P - délka 17 metrů, plastový kryt (AC 230 V)
Přejdi na detailní informace o Samonavíjecí kabelový buben C 30 P - délka 17 metrů, plastový kryt (AC 230 V)

Kabelový naviják NEDERMANN typ. C30 POWER. Flexibilní přívod elektrické energie vždy po ruce. Vhodný pro zástavbu ke stroji. Zvýšené elektrické krytí IP 55. Kabelový buben vybaven plastovým krytem s vysokou odolností. Stranový posun navíječe spolu s nastavitelnou aretací délky vysunutého kabelu. To je navíjecí buben C30P pro příkon až 2500 W, který má délku kabelu až 17 metrů.

813
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 5997,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Samonavíjecí kabelový buben 793 profi - kovová konzole, plastový buben (AC 230 V o AC 400 V)
Přejdi na detailní informace o Samonavíjecí kabelový buben 793 profi - kovová konzole, plastový buben (AC 230 V o AC 400 V)

Kabelový naviják NEDERMANN typ 793. Kabelový naviják pro těžké provozy vhodný pro zástavbu do provozů jako manipulační přívod el. energie, popřípadě k zástavbě k pohyblivému stroji. Samozřejmostí je aretace vysunutého kabelu (možnost trvalého vypnutí). Samonavíjecí buben řady 793 je dostupný ve vyhotovení pro AC 230 V i AC 400 V s přeneseným výkonem až 6900W.

438
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 16597,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Balancéry ( řada 810) - ultra profi
Přejdi na detailní informace o Balancéry ( řada 810) - ultra profi

Účinný způsob jak bojovat proti námaze a opakovaným zraněním. Balancéry (vyvažovače) vhodné pro zavěšení a velice snadné vedení řezaček a jiných strojů. Balancery řady 810 převezmou část hmotnosti malých ručních nástrojů a redukují pracovní únavu. Balancery se dodávají ve třech různých provedeních se zdvihem 0,5 až 10,9 kg.

440
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 2299,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::