SAMONAVÍJECÍ KABELOVÉ BUBNY, NAVÍJEČE, VYVAŽOVAČE, BALANCÉRY

Kabelové navíjecí bubny, navíječe, balancéry a vyvažovače
- POUZE OVĚŘENÉ TYPY
- VŠECHNY BUBNY A BALANCÉRY TESTUJEME
- PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU DÍLNU
- BALANCÉRY A NAVÍJEČE PRO USNADNĚNÍ PRÁCE
V této sekci si Vám dovolujeme nabídnout kabelové navíjecí bubny, jinak též samonavíjecí bubny, pro zefektivnění Vaší práce a také balancéry a vyvažovačky. Nabízíme pouze níže uvedené typy.

Kabelové samonavíjecí bubny nabízíme ve dvou základních vyhotoveních a sice kabelové navíjecí bubny pro běžné použití CxxP (s plastovým krytem) a kabelové navíjecí bubny v plně profesionálním provedení v kovovém těle. Kabelové navíječe nabízíme nejen pro běžné síťové napětí AC 230 V, ale i AC 400 V. Navíjecí buben má vždy aretaci délky vysunutého kabelu a tak je používání velice pohodlné a praktické.

Balancéry (vyvažovače) nabízíme zejména pro usnadnění manipulace s těžšími řezačkami. Též je lze využít k zavěšení často používaného nářadí nad pracovní stůl. Obsluha pak provede pouze jednoduché stažení nářadí na úroveň pracovní desky a může hned pracovat.

Další prvky pro zjednodušení Vaší práce naleznete v kategorii metry,čítače, automatizační prvky, elektro doplňky.
Foto Balancéry ( řada 810) - ultra profi

Balancéry ( řada 810) - ultra profi

ID 440
Více než týden
od Kč 3770,- bez DPH
Kč 4561.7,- s DPH

Účinný způsob jak bojovat proti námaze a opakovaným zraněním. Balancéry (vyvažovače) vhodné pro zavěšení a velice snadné vedení řezaček a jiných strojů. Balancery řady 810 převezmou část hmotnosti malých ručních nástrojů a redukují pracovní únavu. Balancery se dodávají ve třech různých provedeních se zdvihem 0,5 až 10,9 kg.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::