(AUTOMATIZAČNÍ PRVKY A MODULY, METRY, ČÍTAČE, ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY)

Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice)

Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) - hlavní foto 1044
Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) - detailní foto 1044 Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) - detailní foto 1044 Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) - detailní foto 1044 Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) - detailní foto 1044

Kompletní stavebnice počítadla kusů, počtu balíků aj. s montáží na stroj svépomocí. Spínání počtu kusů pomocí indukčního čidla (součást dodávky), které spíná po zakrytí kovem. Počet kusů je zobrazován na přehledném displeji uvnitř kabiny (Reset počtu z místa řidiče). Jednoduchá instalace, vysoká odolnost a komfort. To je stavebnice ROB ZI.

Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 1044
Kč 3654,- bez DPH
4421.34,- s DPH

I přesto, že se produkt nachází v obchodní kategorii, je tento produkt upravený na zakázku, dle vašeho přání.

Detailní popis

Popis funkce: při každém zastínění indukčního snímače kovem (čidlo umístěno pevně a snímá se pohyblivá kovová část - obvykle rameno podavače balíků atd.) dojde k přípočtu jednoho kusu na displej jednotky umístěné v kabině. Pro Reset načítané hodnoty slouží tlačítko na panelu jednotky.

Vlastní realizace: čítač ROB 100 napájený DC 12 - 24V je osazen v kabině, napájen z rozvodu vozidla (12 - 24V DC). Doporučuji zvláště jistit na vstupu pojistkou 1A (pojistkové pouzdro a pojistku zakoupíte v každé Mototechně). Z tohoto napájecího napětí by byl též napájen indukční snímač. Indukční snímač je standardně osazen kabel s délkou 2 m. Ve stavebnici je obsažena i dvojice odolných instalačních krabic s IP56 a trojice kabelových průchodek, které se osadí do těchto krabic (vyvrtání otvoru a utažení). První krabice se přišroubuje na vhodné místo (max. 1.8 m vedení od indukčního snímače). Do jedné průchodky se protáhne vodič od indukčnbího snímače, do druhé průchodky pak kabel v délce 10 m (součást stavebnice) a provede se jejich pospojení (pájením, motaným spojem či na svorkovnici - součástí jsou i lisovací dutinky na vodiče a svorkovnice). Tento 10 m dlouhý kabel je veden, dle Vašeho uvážení do kabiny, až k místu oje nástavby. Zde kabel přerušíte a napojíte samici konektoru XLR. V tomto místě, ale na hlavním vozidle přišroubujete druhou krabici ve které bude upevněn protikus konektoru XLR (přístrojová samice) a průchodka, kterou bude procházet kabel (zbytek z původních 10 m) až do místa uchycení čítače ROB 100. Čítač se zapojuje následujícím způsobem a sice: do svorky PWR - (1) přišroubováno záporné napětí sítě - DC a jeden vodič z kabelu k indukčnímu snímači (snímací vzdálenost 8 mm) pro napájení indukčního snímače, na svorku PWR+ (2) přišroubovány vodiče +12 V DC za palubní sítě a též vodič pro napájení indukčního snímače +12 V DC, na svorku DIN1 pak přišroubován 3tí vodič z kabelu od indukčního snímače (signálový - dává impulzy při zastínění indukčního snímače kovovou částí). Vždy při najetí indukčního snímače na kovovou část dojde k přípočtu počtu kusů na displeji o +1. Čítač je možno též osadit externím Resetem načítané hodnoty (počtu kusů), k čemuž slouží svorka DIN2. Tento externí reset spínač by byl zapojen následujícím způsobem: vstupní vodič ze spínače do svorky PWR+ a výstupní vodič do svorky DIN2. Kdykoli by došlo ke stisku tohoto tlačítka, byl by proveden Reset. Lze však též použít integrované tlačítko na panelu čítače a DIN2 se tak nemusí osazovat. Kabely doporučuji protáhnout do chránících plastových hadic (husích krků) a ty přichytit pomocí příchytek (není součástí dodávky).

Komplet ROB ZI obsahuje:
- čítač ROB 100 pro zabudování do přístrojové desky či krabice
- signálový kabel pro rozvod od čidla k čítači 10m
- indukční čidlo M12 s dosahem max. 8 mm (spíná při zastínění kovem)
- 2 x krabice plast odolná - 1 + 1 konektor XLR pro napojení vedení čidla na vedení čítače
- 3 x průchodka kabelová plastová (těsný průchod kabelu do krabice)
- lisovací dutinky a svorkovnice
- návod k obsluze (čítač) + schema zapojení

Technická specifikace

Typ kompletu: stavebnice
Vyhotovení: průmyslové s ohledem na použití
Napájecí napětí: DC 12 - 24V
Čítací jednotka: pro vestavbu, ROB 100 pro počítání kusů
Indukční čidlo: průměr 8 mm, dosah čidla max. 8 mm (impulz po zastínění kovem)

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::