Kuris Novita Standard - ruční kotoučová řezačka

Kuris Novita Standard - ruční kotoučová řezačka - hlavní foto 1097
Kuris Novita Standard - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 1097 Kuris Novita Standard - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 1097 Kuris Novita Standard - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 1097 Kuris Novita Standard - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 1097

Obvzláště lehká řezačka na řezání všeho druhu textilních materiálů do výšky až 8 mm při 2600 ot./min. Provedení s hmotností cca. 850 gr. Klasicá konstrukce ruční řezačky s průměrem 50 mm a výkonem 56 W.

Výrobce / značka: Kuris
Typ: Novita Standard
Země původu: Německo
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Více než týden
Kat.č. 01012200 (ID 1097)
Kč 16715,- bez DPH
20225.15,- s DPH
Detailní popis

Klasicá konstrukce ruční řezačky s průměrem 50 mm. S výkonem 56 W. Tato řezačka je zvláště vhodná pro plsť, velur, jemnou kůži, látky na potah knoflíků, povlékací látky aj...

Oblast použití:
Bez námahy čisté řezy a bez značných technických investic jste schopni řezat všechny druhy textilií a měkké kůže. Existují aplikace pro řezání jedné a více vrstev, zejména pro obřezání šablon a vzorů. Ideální také pro stříhání vadných dílů, stříhání úpletů a pletenin s rovnými řezy a záclon, čalounických a dekorativních tkanin, a to i pro netradiční aplikace. Islandští rybáři oddělují ocasní ploutve platýse od ostatních ryb pomocí standardu Novita. Maznice snižuje tření mezi lopatkou a protiostří, což umožňuje řezání laminovaného zboží.

Novita Standard je plně izolována a testován podle VDE. Speciální kombinovaný převodový mechanismus dodává stroji jedinečnou sílu otáček motoru v celém rozsahu zatížení. Motor se zahřívá jen mírně, což zabraňuje přetížení a zaručuje nejvyšší ochranu a životnost. Kryt kotouče je snadno a plynule nastavitelný a nezakrývá viditelnost čepele. Ovládací rukojeť mlecího zařízení byla tvarována tak, aby bylo možné brousit čepel jednou rukou, a to i během řezání. Manipulace a údržba stroje je snadná.

Technická specifikace

Napětí: AC 230 V, 50 Hz
Příkon: 56 W
Otáčky nože při volnoběhu: 2600 ot./min.
Otáčky motoru při volnoběhu: 12500 ot./min.
Průměr nože: 50 mm
Výška řezu: 8 mm
Hmotnost: 0.850 Kg (bez kabelu)
Provozní hluk: 73 dB
Vibrace: méně než 2.5 m/s
Průměr motoru: cca. 50 mm
Délka stroje: cca. 260 mm
Země původu: Německo

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::