HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka

HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka - hlavní foto 191
HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka - detailní foto 191 HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka - detailní foto 191 HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka - detailní foto 191 HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka - detailní foto 191 HOFFMAN HF 125 - kotoučová řezačka - detailní foto 191

Kotoučová řezačka HF-125 s kulatým, jednostraně broušeným nožem o průměru 125 mm a výškou řezu neuvěřitelných 98 mm (u řezu měkkých materiálů) je absolutním vrcholem nabídky kotoučových řezaček Hoffman. HF-125 je vhodná spíše pro rovné řezy s velkými rádiusy ve vyšší vrstvě loženého materiálu.

Výrobce / značka: Hoffman
Typ: HF-125
Země původu: Polsko
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Více než týden
Kat.č. 1005200 (ID 191)
již nenabízíme
Produkt byl vyřezen z nabídky a nahrazen tímto:
Detailní popis

Výsoká vrstva řezu při relativně nízké váze řezačky to je vrchol nabídky kotoučových řezaček Hoffman s typovým označením HF-125. Díky výhradnímu zastoupení pro ČR Vám můžeme garantovat nejen vysokou kvalitu, ale i super cenu této řezačky.

Řezačka je vybavena integrovaným brousícím zařízením a krytem nože.

Jasnou výhodou je také možnost nastavení výšky nože vůči pojezdové podstavě na které je přichyceno protiostří. Výrazně tím ušetříte při výměnách nožů, jelikož seřízením docílíte stavu, kdy i při obroušení nože o 2 mm můžete dále řezačku používat.

O skvělém a propracovaném designu řezačky také svědčí naprosto unikátní systém uchycení protiostří, které nepřečnívá přes podstavu. Řezačka je tak vhodná i pro řez zvláště jemných látek.

Na řezačce je také použito bezpečnostního tlačítkového spouštěče.(po výpadku el. energie nedojde k opětovnému zapnutí řezačky).

Technická specifikace

Napětí: 230 V, 50 Hz
Výkon: 380 W
Tvar nože: kulatý, jednostraně broušený
Průměr nože: 125 mm
Výška řezu: max. 98 mm (v závislosti na typu řezaného materiálu)
Výška čistého řezu: 38 mm (řez po šroubovou přírubu nože)
Hmotnost: 3.5 Kg
Země původu: Polsko

Související
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::