KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál)

KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - hlavní foto 683
KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - detailní foto 683 KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - detailní foto 683 KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - detailní foto 683 KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - detailní foto 683 KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - detailní foto 683 KM KS EU 5 - vertikální řezačka s automatickým broušením (originál) - detailní foto 683

KS-EU je řezací stroj menší velikosti s vertikálním nožem a s plně automatickým broušením vhodný i na vyřezávání drobnějších tvarů. Výška řezu 90 mm, hmotnost 9 kg, napájení 230V. Použita nejnovější technologie pro nejjemnější řezání tvarů i řezání tenkých kusů materiálu. KS-EU má odolný a lehký kryt vyrobený ze slitiny lehkých kovů.

Výrobce / značka: KM
Typ: KS-EU 5
Země původu: Japonsko
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
Kat.č. 1006600 (ID 683)
Kč 39900,- bez DPH
48279,- s DPH
Detailní popis

Aplikace: Řezání vlny, bavlny, úpletů, plsti, plátna, celtoviny, lnu a syntetických materiálů, ale i ostatních druhů materiálů. Tato řezačka je vhodná do vícesměnných provozů!

Technická specifikace

Napětí: AC 230 V, 50 Hz
Výkon: 200 W
Výška řezu: 90 mm
Hmotnost: 9 Kg
Země původu: Japonsko

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::