Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení)

Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - hlavní foto 959
Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959 Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi na textílie a podobné materiály (plnozátěžové provedení) - detailní foto 959

Extrémně lehká řezačka YJ-65 v provedení Profi je jedinou řezačkou podobného charakteru nejen v ČR. YJ 65 Profi je vhodná i pro vícesměnné provozy. Vyšší bezpečnost (bezpečné napětí 12V) a snadná údržba (bezuhlíkový motor) to je naše YJ65 Profi. Samozřejmě splňuje normy ČR.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 959
již nenabízíme
Produkt byl vyřezen z nabídky
Detailní popis

Extrémně lehká (vlastní řezačka váží pouze cca. 580 gr.), zároveň však silná a výkonná řezačka vhodná i na vyřezávání tvarů rozmanitých materiálů!

Ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi je vyvíjena a vyrobena naší firmou. Základem je osvědčená a lety prověřená řezačka YJ-65. Klasický uhlíkový střídavý motor 230V je nahrazen speciálním výkonným motorem nové generace. Tento motor je napájen z dodávaného zdroje nízkým bezpečným napětím. Zásadním problémem běžných řezaček je dlouhodobější práci opotřebení uhlíků motoru. To se Vám s touto řezačkou nestane. Také díky plynulému rozběhu řezačky nejsou namáhány vnitřní součásti soukolí. Elektronika v podobě námi programovaného procesoru také zabrání přetížení řezačky při mechanickém zaseknutí chodu. Díky dostatečně dlouhému nízkonapěťovému (slabému) kabelu a nízké hmotnosti řezačky je práce o mnoho komfortnější. Řezačka je dlouhodobě testována i ve třísměnném provozu.

Součásti dodávky:
- řezačka YJ 65 Profi
- 1 ks speciální zdroj 12V
- 1 ks nůž připevněný na řezačce
- 1 ks náhradní kotoučový nůž
- 1 ks strojní olej v inj. stříkačce
- návod k obsluze v CZ

U nás navíc:
Kromě běžných úprav které provádíme na základním provedení řezačky YJ-65, mezi které patří například dovybavení řezačky o praktický kryt nože, můžeme nad rámec dodávky také provést změnu v programování procesoru této řezačky.

Mezi tyto úpravy dle přání patří:
- změna bezpečnostní prodlevy spuštění (standardně cca. 1 sekunda)
- změna otáček motoru a obvodové rychlosti nože (standardně cca. 630 ot./min.)
- změna maximálního kroutícího momentu řezačky a mnoho dalších.

K řezačkám YJ-65 nabízíme kromě základních náhradních dílů i všechny ostatní náhradní díly. Řezačku můžete také nechat opravit v našem servisním středisku.

Technická specifikace

Napájecí napětí zdroje: AC 230 V, 50 Hz
Napájecí napětí řezačky: DC 12 V, 0-8A, plně stabilizované
Tvar nože: 6 hran
Typ řezu: s protiostřím, jednostraně broušený nůž
Průměr nože: 65 mm
Výška řezu: 25 mm
Otáčky nože (na prázdno): 630 ot./min.
Délka řezačky: 260 mm
Průměr těla řezačky: 55 mm
Hmotnost řezačky: cca. 0.580 Kg
Hmotnost zdroje: cca. 0.445 Kg
Tělo z ušlechtilé plastické hmoty
Dodávka vč. přívodního kabelu AC 230V a DC 12V se spec. konektorem
Hlučnost (dB-A): > 92 dB
Vibrace: > 25 m/s2
Broušení: integrovaný brousek
Země původu: Čína / ČR
CE prohlášení o shodě

Vlastní vývoj & výroba

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::