Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm

Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm - hlavní foto 1005
Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm - detailní foto 1005 Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm - detailní foto 1005 Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm - detailní foto 1005 Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm - detailní foto 1005 Ruční řezačka na polystyren L300 - pro trvalý chod a hrubý ořez v tl. desky až 24 cm - detailní foto 1005

Low cost tavná řezačka polystyrenu pro ruční použití. Dlouhodobý chod, řez desek do tlouštky až 24 cm a skvělá cena, to jsou hlavní výhody řezačky L-300. Ideální k řezání polystyrenu přímo na fasádě podle obkládaného profilu (oblouk, záhyb, rovná plocha) a nebo letmo (řez, otvory, drážky). Široká drážka řezu a nedefinovaná teplota řezu zapřičinila vyřazení z nabídky.

Typ: L300
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
Kat.č. 01027018/21 (ID 1005)
již nenabízíme
Produkt byl vyřezen z nabídky
Detailní popis

Tato řezačka s označením L 300 je zvláště ideální pro přímé řezy fasádních desek polystyrenu a podobných materiálů. Samozřejmostí je i vykrajování do podlahových izolací (příprava pro podlahové vytápění), fasádních izolací (prostupy pro kabely a husí krky). Díky 300 mm dlouhému noži s aktivní ohřívanou délkou 240 mm o profilu 20 x 8 mm je perfektní zejména pro přímé, začistovací řezy. Propal polystyrenu je u této řezačky přece jen o něco větší než u konkurenčních odporových řezaček, avšak tato řezačka vrací úder možností dlouhodobého chodu a možností řezu do desky s tloušťkou až 240 mm. Řezačka L 300 je určena k řezání polystyrenových materiálů letmo.

Zařízení je určeno pro bezodpadové dělení polystyrenu teplem. Jedná se o řezačku jejiž princip ohřevu je chráněn patentovým úřadem jako užitný vzor. Řezačka je vyrobena v ČR. Výrobek slouží k řezání polystyrenu přímo na fasádě podle obkládaného profilu, tj. oblouk, záhyb, rovná plocha, umožňuje propalování otvorů přímo do plochy pokládané desky, překrývání nerovností nebo kabelových vedení odtavením drážky potřebné velikosti, zhotovení zářezů pro různé úchyty a to vše rychle a bez vzniku všudypřítomných kuliček, které vznikají při řezání. Nůž je dlouhý 30 cm, topí v celé délce,využitelná řezná délka je 24 cm, je tedy použitelný i pro dělení silnějších izolačních desek.

K ohřevu nože je využito topného segmentu v řezačce, který ohřívá nůž pevně usazený v těle řezačky. Principielně tato řezačka vychází z polyfúzní svářečky a díky tomu je použitelná i pro dlouhodobější práci. Ruční princip řezání s pevným horkým nožem.

Na rozdíl od modelu L310 mini je tato řezačka vybavena signalizační doutnavkou (signalizace chodu) a kolébkovým vypínačem na rukojeti řezačky. V běžných případech skladem.

Technická specifikace

Nažhavení: cca. 5 minut
Napětí: AC 230 V, 50Hz
Příkon: 350 W
Třída ochrany: I
Typ zdroje: přímý (síť 230V AC)
1.8 m přívodní kabel

Doporučená doba práce: 30 min.
(dle doporučení výrobce bez omezení)
Nůž: rovný, aktivní délka 240 mm, profil 20 x 8 mm
Teplota nože: 600°C max.
Nastavení teploty: bez možnosti - pevně nastavená teplota

Hmotnost: 825 gr.
Rozměry: 590 x 48 x 55 mm
Balení: papírová krabice

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::