DETAIL PRODUKTU zpět

Nůžky KAI - S 110

Nůžky KAI - S 110 - hlavní foto 95
Plně profesionální kované nůžky řady S v celokovovém provedení s dlouhým ostřím. Jsou vhodné pro střih velkých dílců, stejně jako pro obratné tvarové střihy. Masivní kované krejčovské nůžky s dokonalými břity pro přesný střih všech tkanin za všech situací. To jsou nůžky S-110.

Dostupnost:
Neznámá (ověřte telefonicky či e-mailem)

Cena:
nedostupné

- Technická specifikace:
Délka nůžek 280 mm (11 palců)
Délka ostří 125 mm
Typ ostří: standardní nůžkové
Provedení: celokovové / tradiční
Rukojeť: jednolitý monoblok kovu s černým nátěrem

Balení: obal z plastické průhledné hmoty s otvorem pro zavěšení

Výrobce / značka: KAI
Typ:S110
Země původu: Japonsko

- Detailní popis:
Masivní kované krejčovské nůžky s dokonalými břity pro přesný střih všech tkanin za všech situací. Tělo nůžek je vykované z vysoce legované a zušlechtěné oceli zaručuje břitům dlouhou životnost.

Tradiční konstrukce těchto krejčovských nůžek s uni délkou standardního nůžkového ostří a celkovou délkou 280 mm dělají z těchto nůžek ideálního pomocníka pro každé profesionální použití.

Jako základ je použita vysoce legovaná zušlechtěná ocel. Žádný materiál nemůže vzdorovat ( pro všechny typy textilních materiálů).

Jedinečné tradiční zpracování těchto nůžek s přídomkem KAI CUTLERY SHOZABURO® dává tušit dědictví kvality zpracování nůžek v Japonsku. Samurajský meč v podobě nůžek S-110.

Dokonalé vyvážení s posunutím vyvažovacího bodu takřka o 2 cm od středového šroubu směrem k rukojeti spolu s geniálním systémem upevňovacího šroubu (PAT 508330) se sametově hladkým chodem ulehčí maximálně Vaši práci.

- Další fotografie:
Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95 Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95 Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95 Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95 Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95
Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95 Nůžky KAI - S 110 - detailní foto 95

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::