DETAIL PRODUKTU zpět

Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm)

Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - hlavní foto 1099 na zakázku
Jedná se o stroj pro zakracování a dělení papírových, kartonových dutinek do průměru až 500mm při síle stěny 35mm. K řezu dochází odvalováním řezacího kotouče po rotující dutince. Řez je prováděn manuálně tlakem kotouče na řezanou dutinku přes páku řezného ramena. Dutinky se navlékají na středový trn s upínacím kotoučem. Stroj je vhodný jako doplněk k paspulátorům, které dělí materiál během převíjení.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Celkový max. el. příkon stroje: 1,65 kW
Proudová soustava: 1+N+PE TN-S
Napájecí napětí, kmitočet: AC, 230V, 50Hz
Jištění přívodu: 16 A (C)
Ovládací napětí: DC 24V

Maximální vnitřní průměr dutinky: 500 mm
Maximální tloušťka stěny dutinky: 35 mm
Maximální vstupní délka dutinky: 2 000 mm
Maximální řezná délka dutinky: 1 100 mm
Minimální řezná délka dutinky: 140 mm

Hlučnost stroje: méně než 75 dB
Řezací nůž (D x d x t): 150 x 60 x 2 mm
Hmotnost stroje: 430 kg
Rozměr stroje (d x š x v): 4 050 x 1 250 x 1 400 mm

Výrobce: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Ćeská republika

- Detailní popis:
Konstrukce stroje je volena jednoduše a účelně k dosažení snadného a bezpečného ovládání obsluhou. Základní nosná část s pohonem a řezacím ramenem je tvořena rámem svařované konstrukce z ocelových profilů, podpěrný rám oddělené dutinky je z hliníkových eloxovaných profilů. Obě části jsou spojeny šroubovanými uchycovacími deskami. Nástavby jsou vesměs tvořeny také hliníkovými eloxovanými profily. Povrchová úprava ocelových částí je řešena práškovou vypalovací barvou a galvanickým zinkováním.

Plynulé otáčení řezané dutinky proti řeznému kotouči je zajištěno odvalováním po pogumovaných poháněcích kladkách, které slouží zároveň jako opěrné při tlaku kotouče na dutinku. Požadovaný krouticí moment určuje elektromotor s převodovkou a výstupní hřídelí osazenou ozubenou řemenicí, která pohání kladky pomocí ozubeného řemenu. Optimální rychlost otáčení dutinky je nastavená výrobcem na měniči frekvence a nedoporučujeme ji měnit.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::