(PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ)

Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm)

Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - hlavní foto 1099
Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099 Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) - detailní foto 1099

Jedná se o stroj pro zakracování a dělení papírových, kartonových dutinek do průměru až 500mm při síle stěny 35mm. K řezu dochází odvalováním řezacího kotouče po rotující dutince. Řez je prováděn manuálně tlakem kotouče na řezanou dutinku přes páku řezného ramena. Dutinky se navlékají na středový trn s upínacím kotoučem. Stroj je vhodný jako doplněk k paspulátorům, které dělí materiál během převíjení.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1099
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Konstrukce stroje je volena jednoduše a účelně k dosažení snadného a bezpečného ovládání obsluhou. Základní nosná část s pohonem a řezacím ramenem je tvořena rámem svařované konstrukce z ocelových profilů, podpěrný rám oddělené dutinky je z hliníkových eloxovaných profilů. Obě části jsou spojeny šroubovanými uchycovacími deskami. Nástavby jsou vesměs tvořeny také hliníkovými eloxovanými profily. Povrchová úprava ocelových částí je řešena práškovou vypalovací barvou a galvanickým zinkováním.

Plynulé otáčení řezané dutinky proti řeznému kotouči je zajištěno odvalováním po pogumovaných poháněcích kladkách, které slouží zároveň jako opěrné při tlaku kotouče na dutinku. Požadovaný krouticí moment určuje elektromotor s převodovkou a výstupní hřídelí osazenou ozubenou řemenicí, která pohání kladky pomocí ozubeného řemenu. Optimální rychlost otáčení dutinky je nastavená výrobcem na měniči frekvence a nedoporučujeme ji měnit.

Technická specifikace

Celkový max. el. příkon stroje: 1,65 kW
Proudová soustava: 1+N+PE TN-S
Napájecí napětí, kmitočet: AC, 230V, 50Hz
Jištění přívodu: 16 A (C)
Ovládací napětí: DC 24V

Maximální vnitřní průměr dutinky: 500 mm
Maximální tloušťka stěny dutinky: 35 mm
Maximální vstupní délka dutinky: 2 000 mm
Maximální řezná délka dutinky: 1 100 mm
Minimální řezná délka dutinky: 140 mm

Hlučnost stroje: méně než 75 dB
Řezací nůž (D x d x t): 150 x 60 x 2 mm
Hmotnost stroje: 430 kg
Rozměr stroje (d x š x v): 4 050 x 1 250 x 1 400 mm

Výrobce: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::