DETAIL PRODUKTU zpět

Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)

Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)   - hlavní foto 1128 na zakázku
Dělička rolí je určena k příčnému nařezání tuhých i měkkých materiálů při roztočené roli materiálu pomocí přitláčeného odvalovaného kotoučového nože. Nastavitelné omezení rychlosti hřídele s materiálem, centrální matice s trny pro aretaci dutinky na hřídeli, rychlá aretace čela, bezpečnostní obouruční spoušť, kryt nože. K řezu paspule dochází včetně dutinky (možno omezit dorazem).

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Elektrická síť: 1NPE 230V/50Hz TN-S
Maximální průměr role: 250 mm
Maximální délka role: 2050 mm
Maximální hmotnost role: 80 kg
Celkový max. el. příkon stroje: 1,75 kW
Jištění přívodu: 10 A (C)
Ovládací napětí: DC 24V
Minimální tlak vzduchu: --- bar
Hlučnost stroje: méně než 75 dB
Hmotnost stroje: 850 kg
Rozměry stroje (d x h x v): 2900 x 1600 x 1600 mm

Výrobce: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Ćeská republika

- Detailní popis:
Řezání probíhá pomocí kotoučového nože s velkým průměrem, který je veden pomocí manuálně vedeného pohyblivého ramena proti materiálu odvalovanému na motoricky poháněné hřádeli.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Na tomto rámu je v horizontální rovině umístěné lineární vedení s vedením ramene. Na tomto ramenu je upevněn kotoučový nůž. Pohon hřídele je asynchronním motorem s možností plynulé změny rychlosti. Díky použitému frekvenčnímu měniči je provoz i ekonomický. Kryt nože je otvírán kolem, které jede po vrchní části role, tedy pozicí ramena nad materiálem. Rameno disponuje rukojetí s obouruční spouští, ruční aretací pro silné držení ramena na místě řezu.

Bezpečnost stroje je zajištěna polohou, krytem a bezpečnostním dvouokruhovým modulem.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)   - detailní foto 1128 Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)   - detailní foto 1128 Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)   - detailní foto 1128 Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)   - detailní foto 1128 Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)   - detailní foto 1128

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::