Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
DETAIL PRODUKTU zpět

Zavíradlo pro lisování kroužků a ok na prokovení dírek - výroba na zakázku

Zavíradlo pro lisování kroužků a ok na prokovení dírek - výroba na zakázku - hlavní foto 466 náš tipna zakázku
Nástroje pro lisování kroužků a ok určené k použití spolu s pneumatickými, ručními i elektrickými lisy. Velice kvalitní, zakalené zavíradlo specifické velikosti a typu vyrobené na zakázku. Lisovací nástroje pro rolované i nerolované kroužky z mosazi i pozinku s vysokou přesností.

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
od Kč 900,- (bez DPH)
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Zavíradla a nástroje vyrobíme na zakázku, dle přesné specifikace požadované zákazníkem.
Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Ćeská republika

- Detailní popis:
Vyrábíme všechny velikosti nástrojů na zavírání, lisování kroužků, ok, ocelových i mosazných (okrasných ok). Nástroj vyhotoven z velice kvalitního materiálu, který je následně zakalen. Nástroj vyhotovíme dle Vašich požadavků. Cena za pár (spodní a horní díl).

Pro výrobu nástroje je nutno dodat min. 10 ks vámi používaných kroužků pro odzkoušení nástroje. Cena dle velikosti a typu lisovaných kroužků a výrobní náročnosti nástroje. Existuje mnoho výrobců kroužků, patentů a druků a skladové zásoby nedokáží obsáhnout veškerý rozměrový a typový sortiment. K dodání cca. 1 týden!

Kromě kroužků k odzkoušení je třeba specifikovat typ lisu, na kterém bude nástroj nazasen, či přesně specifikovat připojovací rozměry spodního i horního nástroje.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::