(LISY, NÁSTROJE, ZAVÍRADLA, VYTÍNAČE, KNOFLÍKOVÁ TĚLÍSKA, KROUŽKY)

Zavíradlo pro lisování kroužků a ok na prokovení dírek - výroba na zakázku

Zavíradlo pro lisování kroužků a ok na prokovení dírek - výroba na zakázku - hlavní foto 466

Nástroje pro lisování kroužků a ok určené k použití spolu s pneumatickými, ručními i elektrickými lisy. Velice kvalitní, zakalené zavíradlo specifické velikosti a typu vyrobené na zakázku. Lisovací nástroje pro rolované i nerolované kroužky z mosazi i pozinku s vysokou přesností.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 466
od Kč 900,- bez DPH
1089,- s DPH

I přesto, že se produkt nachází v obchodní kategorii, je tento produkt upravený na zakázku, dle vašeho přání.

Detailní popis

Vyrábíme všechny velikosti nástrojů na zavírání, lisování kroužků, ok, ocelových i mosazných (okrasných ok). Nástroj vyhotoven z velice kvalitního materiálu, který je následně zakalen. Nástroj vyhotovíme dle Vašich požadavků. Cena za pár (spodní a horní díl).

Pro výrobu nástroje je nutno dodat min. 10 ks vámi používaných kroužků pro odzkoušení nástroje. Cena dle velikosti a typu lisovaných kroužků a výrobní náročnosti nástroje. Existuje mnoho výrobců kroužků, patentů a druků a skladové zásoby nedokáží obsáhnout veškerý rozměrový a typový sortiment. K dodání cca. 1 týden!

Kromě kroužků k odzkoušení je třeba specifikovat typ lisu, na kterém bude nástroj nazasen, či přesně specifikovat připojovací rozměry spodního i horního nástroje.

Technická specifikace

Zavíradla a nástroje vyrobíme na zakázku, dle přesné specifikace požadované zákazníkem.

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::