(LISY, NÁSTROJE, ZAVÍRADLA, VYTÍNAČE, KNOFLÍKOVÁ TĚLÍSKA, KROUŽKY)

Podložka pro stolek pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27

Podložka pro stolek pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27 - hlavní foto 962
Podložka pro stolek pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27 - detailní foto 962 Podložka pro stolek pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27 - detailní foto 962

Podložka vyrobena z materiálu NOVODUR, slouží k uchování ostrého ostří vytínače při vysekávání materiálu. Do stolku vložíte tuto podložku, která má frézované hrany tak, aby zapadla do stolku. S podložkou je možné pohybovat tak, aby byla maximálně zvýšena její životnost a aby k výseku nedocházelo pouze v jednom místě. K použití se speciálním stolkem.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
Kat.č. 05001005/0 (ID 962)
již nenabízíme
Detailní popis

Dlouhým vývojem byl určen materiál Novodur jako jediným vhodným a šetrným materiálem použitelným jako podložka zachovávající po dlouhou dobu ostří vytínače správně naostřené. Tím velice zefektivňuje práci s vytínačem. Tato podložka je vyhotovena v ideální velikosti pro vytínání textilních a jiných materiálů před aplikací kroužků, druků, nýtů či pro vytínání pro okrasné čalounické knoflíky.

Technická specifikace

Materiál: Novodur
Velikost: 95 mm x 105 mm
Okraje frézovány obousměrně!
Barva: bílá
Na zakázku Vám velice vyrobíme podložku dle Vámi požadované velikosti.

Související
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

U produktů, které jsou skladem je možné sjednat odzkoušení, testování námi (materiál zašlete přepravní službou), nebo si zboží po dohodě odzkoušet přímo u nás.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::