(PÁSOVÉ PILY NA TEXTILNÍ A PODOBNÉ MATERIÁLY)

Pila Hoffman HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály

Pila Hoffman  HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály - hlavní foto 988
Pila Hoffman  HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály - detailní foto 988 Pila Hoffman  HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály - detailní foto 988 Pila Hoffman  HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály - detailní foto 988 Pila Hoffman  HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály - detailní foto 988 Pila Hoffman  HF-200T/750 - střední tříkolá pásová pila na textile a podobné materiály - detailní foto 988

Pásová pila určená primárně k řezu textilií a podobných materiálů s výškou řezu až 200 mm (max. 300 mm) a vyložením ramena 750 mm. V základním provedení je pila vybavena dvourychlostním motorem (8 a 16 m/s). Střed nabídky firmy Hoffman. Další možná výbava v detailu - vybere si opravdu každý!

Výrobce / značka: Hoffman
Země původu: Polsko
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 988
již pouze servis

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Tato tříkolá pásová pila, určena primárně k řezu textilních materiálů, netkaných textilií, buničin, fólií a podobných materiálů je velikostí vyložení ramena pily od nože středem v nabídce firmy Hoffman. Díky vyložení 750 mm (vzdálenosti ramena od místa řezu) se jedná o universální pilu z produkce firmy Hoffman. Hodí se nejen pro základní ořezání vysokých vrstev textilií, ale i pro okrajování a tvarové řezy. Výška řezu až 300 mm předurčuje tuto pásovou pilu k řezu ve více vrstvách. Doporučujeme verzi se systémem vzduchového přizvedávání (tzv. vduchový polštář) a to zejména při práci s větší vrstvou materiálu. Pila není totiž vybavena posuvným stolem! Základní, dvourychlostní motor s možností přepnutí mezi 8 a 16 m/s vyhovuje většině běžně řezaných materiálů.

Pila HF200T/750 je moderní pásová pila vyráběná i s ohledem na životní prostředí. Pila vyhovuje všem bezpečnostním předpisům EU. Samozřejmostí je bezpečnostní okruh dle platných norem. Také dostupnost náhradních dílů vč. nože v délce 3795 mm či brousků do integrovaného brousícího zařízení jasně hovoří pro tuto pilu.

Základní provedení pily:
- dvourychlostní motor s rychlostí řezu 8 či 16 m/s
- základní stůl 1500 x 1800mm (1500 x 1500 mm)
- integrované brousící zařízení
- bezpečnostní zařízení, které zastaví pilu při přetržení nože
- velmi snadná a rychlá výměna nože

Další možnosti a varianty:
- plynulá regulace otáček nože (od 4 do 20 m/s)
- odsávaní prachu od nože (vacuum cleaner system)
- stůl s přizvedáváním materiálu vzduchem
- ovládací jednotka s touch panelem

Pro řez impregnovaných a spékavých materiálu doporučujeme variantu s plynulou regulací otáček. Při řezu zvláště prašných materiálů může být pila vybavena odsavacím zařízením. Pro vyznavače moderního designu a technologií je připravena i verze s ovládacím panelem s dotykovou obrazovkou (ovládá: on/off pro všechny části pily, změnu rychlosti nože, uložení 8 přednastavených rychlostí nože, zobrazuje aktuální rychlost, změna jazyka - angličtina, polština, ruština, uložení historie - černá skříňka, grafické znázornění poruchy). Vybere si opravdu každý!

Varianty nelze později kombinovat a tak vybírejte opravdu pečlivě!

Technická specifikace

Dvourychlostní (v zákl. provedení)!
Výška řezu do: 200mm (max. až 300 mm)
Vzdálenost ramene od nože: 750 mm
Výška stolu: 800 - 850 mm (stavitelné pomocí šroubů)
Zákl. rozměry stolu: 1800 x 1500mm (1500 x 1500 mm)
Hmotnost stolu: 25 - 35 Kg (dle vyhotovení)
Pásový nůž: 3795 x 10 x 0,45 mm
Zástavbová výška: max. 1700 mm (od země k nejvyššímu bodu)
Napětí: AC 400 V, 50 Hz
Příkon: 1.35 kW (v zákl. provedení)
Řezná rychlost (rychlost nože): 8 a 16 m/sec. (v zákl. provedení)
Základní rozměry: 1380 x 1700 x 800 mm (měřeno bez stolu)
Hmotnost celkem: 200 Kg (v zákl. provedení), až 300 Kg dle varianty

Pila odpovídá všem normám o bezp. práce a ochraně zdraví
Vystaveno CE - prohlášení o shodě.

Související
K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.

U produktů, které jsou skladem je možné sjednat odzkoušení, testování námi (materiál zašlete přepravní službou), nebo si zboží po dohodě odzkoušet přímo u nás.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::