POKLÁDACÍ STOLY PRO ČALOUNICKÉ A JINÉ PROVOZY, AUTOMATICKÉ LINKY

Pokládací stoly, stříhárenské stoly, stroje řezací, kladecí, ořezové a dokončovací stoly
- OD RUČNÍCH AŽ PO AUTOMATY
- VŽDY PLNÍ NORMY ČR A EU
- VYROBENO VŽDY NA ZAKÁZKU
- PLNÝ SERVIS A PORADENSTVÍ
- LINKY NA VÝROBU ROUŠEK

V této sekci nabízíme nejen komplexní linky na výrobu roušek, operačních pomůcek, zdravotního materiálu, skřipcové kladecí stroje, ale i pracovní stoly, stříharenské stoly, pokládací stoly, dokončovací stoly a další stoly vyráběné na zakázku, dle přání zákazníka, zejména pro optimalizaci práce s textilními a podobnými materiály v jedné či více vrstvách. díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru navrhneme plně Vaše budoucí pracoviště. Všechny stoly jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Také nabízíme plnou servisní podporu s možností repase či generální opravy Vašeho stávajícího stroje, respektive stolu a to i složitých automatických strojů. Dodáváme též ořezové lišty a ořezové portály. Stoly dodáváme: - základní stoly s lamino deskou (modulové) - stoly včetně odvíječů - ořezové stoly - kladací zařízení, vrstvící zařízení - balící, skládací a manipulační - základní stříhárenské stoly - servocutterové stoly - s příčným řezem - s příčným i podélným řezem - vyřezávací stroje, cnc - automatické stroje - a mnoho dalších Možnosti typů stolů: automatické, poloautomatické, manuální, dorazová pravítka, odměřování, PC řízení a jiné. Pro tyto stroje nabízíme: vývoj a výrobu nových, servis i jiných, starších stolů, repase a generální opravy, zakázkové změny a úpravy (změna řídících systémů aj.), náhradní díly, nože, brousky, bazar - zajistíme i starší stoly. Proč stůl od nás? Jsou: - vyráběny zakázkovým způsobem - s osobním přístupem k vyřešení problémů - s garancí vysoké jakosti a kvality - s ohledem na možnosti (ruční, poloatomatické, automatické) - s použitím mnoha typů řezacích strojů (nožové, žiletkové, ultrazvukové, laserové, zatavovací a jiné) - vysoká návratnost investice (na požádání zhodnotíme návratnost dle úspory zaměstnanců a jiné. Pro cenový návrh na výrobu stolu, Vašeho nového pracoviště, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. Pro tyto stroje doporučujeme jednoznačně ochranné pracovní prostředky pro ochranu před pořezáním a to zejména pokud je stroj vybaven ořezovým, řezacím zařízením. Sháníte tento druh stroje a nemůžete si jej finančně dovolit? Navštivte náš bazar, či nás oslovte pro nabídku starších pokládacích a dalších stolů. Nové stoly vyráběny na zakázku. Zajišťujeme kompletní servis i jiných strojů, provádíme repase a generální opravy všech typů.

Foto Řezání v liště ve vícenásobném provedení

Řezání v liště ve vícenásobném provedení

ID 384
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Pro velice efentivní a rychlou práci předem nastavitelných rozměrů látky

Foto Řezačka vedená na lineárním vedení, vrchní zavěšení

Řezačka vedená na lineárním vedení, vrchní zavěšení

ID 385
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Lineární vedení umožňuje plynulý pohyb řezačky. V tomto provedení vedená zespodu, s vrchním přichycením

Foto Řezačka vedená na lineárním vedení, spodní zavěšení

Řezačka vedená na lineárním vedení, spodní zavěšení

ID 386
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Lineární vedení umožňuje plynulý pohyb řezačky. V tomto provedení vedená zespodu, se spodním přichycením, s motorickým posuvem do záběru (řezu).

Foto Příčné řezání pěnových materiálů (Mirelon) portálu EPE cutter - modul

Příčné řezání pěnových materiálů (Mirelon) portálu EPE cutter - modul

ID 860
Vyrobeno na zakázku
Kč 37950,- bez DPH
Kč 45919.5,- s DPH

Modul portálu s pevným vertikálním nožem žiletkového typu pro precizní příčný řez pěnových materiálů typu EPE do vrstvy až 180 mm.

Foto Řezací portál pro úhlové dělení pěn PRS – P3 A

Řezací portál pro úhlové dělení pěn PRS – P3 A

ID 848
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Příčné úhlově stavitelné řezání měkkých pěnových materiálu, pojízdný portál s řezačkou s přítlačnou lištou, s motorickým posunem řezačky CS 20 s poteflonovaným nožem.

Foto Příčné řezání navrstvené látky v portálu, řezačka CS20

Příčné řezání navrstvené látky v portálu, řezačka CS20

ID 395
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Příčné řezání navrstvené látky, pojízdný portál s řezačkou s možností přítlačné lišty.

Foto Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100

Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100

ID 663
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Příčné řezání navrstvené látky, pojízdný portál s řezačkou s možností přítlačné lišty, ořez délky s motorickým posunem řezačky KM RS 100.

Foto Příčné řezání navrstvené látky v portálu, ultrazvuková řezačka

Příčné řezání navrstvené látky v portálu, ultrazvuková řezačka

ID 454
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Příčné řezání navrstvené látky, pojízdný portál s ultrazvukovou řezačkou s možností přítlačné lišty, odvíječ z role, zvláště vhodné na spékavé syntetické materiály.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::