(PÁSOVÉ PILY NA MĚKKÉ PĚNOVÉ HMOTY, MOLITAN®)

RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR

RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - hlavní foto 407
RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - detailní foto 407 RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - detailní foto 407 RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - detailní foto 407

RB-HX je nejlevnější horizontální pila z naší nabídky. Je zvláště vhodná pro řez desek. Při použití zubatého nože je vhodná na řez pojených pěnových hmot (recyklátů). Při formátu materiálu max. 2100 x 1200 mm a max. výšce řezu 300 mm, spolu s ručním posuvem pily a zvedání stolu slouží k jednoduchému oříznutí PUR bloků v horizontální poloze.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 407
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Ruční posun pily a zvedání stolu. Přizvednutím stolu do určité výšky stanovíte požadovanou šíři (tloušťku) odřezávané desky. Ruční posuv pily do řezu za pomocí kola. Vlastní posuv pilového pásu je řešen motoricky. Možnost použití zubatého nože pro řezání pojených pěn.

Konstrukčně se jedná o základní horizontální pilu s velice jednoduchým nastavením a obsluhou. Tato pila překvapí zejména malými nároky na údržbu, prostor a obsluhu.

Technická specifikace

Typové označení: RB–HX 300
Specifikace: horizontální ruční pila

Napájecí napětí: AC 400 V, 50 Hz

Max. výška bloku: 300 mm
Max. výška řezu: 300 mm (dle nákresu rozměr B)
Max. šířka materiálu: 1200 mm
Max. délka řezu: 2100 mm

Výrobce: ROBEX DK, s.r.o. | ČESKÁ REPUBLIKA

Související
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::