(PÁSOVÉ PILY NA MĚKKÉ PĚNOVÉ HMOTY, MOLITAN®)

Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily na pěnové hmoty, výroba nových kol

Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily na pěnové hmoty, výroba nových kol - hlavní foto 418
Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily na pěnové hmoty, výroba nových kol - detailní foto 418 Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily na pěnové hmoty, výroba nových kol - detailní foto 418 Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily na pěnové hmoty, výroba nových kol - detailní foto 418 Repase oběžných a unášecích kol pro pásové pily na pěnové hmoty, výroba nových kol - detailní foto 418

Provádíme repase oběžných kol pro běžné i atypické pásové pily do průměru 450mm. Též vyrábíme nová unášecí kola do pásových pil. Specilaizujeme se na oběžná, unášecí kola pro nasazení v textilním průmyslu a pro řezání pěnových hmot vč. Molitanu®. Samozřejmostí jsou i unášecí kola pro řezné struny.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 418
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Výroba a repase unášecích kol do všech typů pásových pil s průměrem do 450mm. Kola repasujeme pomocí nanášení speciální PUR hmoty novou technologií, který je odolnější než je běžně používaná pryž.

Jak postupujeme při repasi?
- kontrola mechanických vlastností kola
- odstranění původního nánosu
- začištění
- nános nové bandáže kola
- zapravení
- kontrola
- vycentrování
- kontrola

Možno i výměna ložisek a dalších úprav!
Vše na zakázku, dle Vašeho přání!

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::