Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ

Drtiče na pěnové hmoty, drtič na polystyren, drtič na Molitan ®

DRTIČE, DRTÍCÍ LINKY, DRTIČE NA PĚNOVÉ HMOTY


- DRCENÍ NEBYLO NIKDY SNAŽŠÍ
- PLNÍ NORMY ČR, EU (CE)
- STROJE VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU
- TRVALÉ PORADENSTVÍ A SERVIS
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Vaňura Vladimír - obchodní manažer
1vše
Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75 na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h)
Přejdi na detailní informace o Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) Velký mlýn vlastní výroby s hlavním motorem 75 kW je určený zejména pro rozmělňování měkých pěnových materiálů, jako jsou Molitan®, RE, líná pěna aj. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou s automatickými dopravníky, řídícím systémem Omron se vzdálenou správou a posuvným mechanismem pro snadnější údržbu. Velice kvalitní drť vhodná pro následnou recyklaci.
1067
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny)
Přejdi na detailní informace o Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny) Malý nožový mlýn HAMSTER 5 vlastní výroby, určený zejména pro rozmělňování pěnových materiálů, jako jsou tvrdé polyuretanové pěny či polystyrén. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou se zrcadlem, rotorem s vícenásobnými noži a výsypkou pro drcení do pytle či volného prostoru.
1002
více informací - detail produktu Cena: Kč 62200,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Horizontální mlecí stroj HAMSTER 7 na Molitan® i polystyren (měkké i tvrdé pěny) - novinka
Přejdi na detailní informace o Horizontální mlecí stroj HAMSTER 7 na Molitan® i polystyren (měkké i tvrdé pěny) - novinka Malý nožový mlýn HAMSTER 7 vlastní výroby, určený zejména pro rozmělňování pěnových materiálů, jako jsou měkké pěny typu Molitan®, tvrdé polyuretanové pěny či polystyrén. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou se zrcadlem, rotorem s vícenásobnými noži a výsypkou pro drcení do pytle či volného prostoru. Nejlepší poměr ceny a výkonu v dané kategorii!
980
více informací - detail produktu Cena: Kč 64200,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Cyklón s ventilátorem vč. příslušenství HAMSTER ASPIRATOR pro horizontální mlecí stroje
Přejdi na detailní informace o Cyklón s ventilátorem vč. příslušenství HAMSTER ASPIRATOR pro horizontální mlecí stroje Cyklon s ventilátorem slouží k odtahu nadrceného materiálu z drtící komory. Náš Aspirátor je ideální pro plnění do igelitových pytlů a to díky téměř beztlakého systému s horním prodyšným vakem. Cyklón s ventilátorem též navyšuje výkon drtičů a mlýnů. Aspirátor je uzpůsoben na přímé použití s mlýny Hamster 5 i 7.
1014
více informací - detail produktu Cena: Kč 16000,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Síta pro horizontální mlecí stroje HAMSTER
Přejdi na detailní informace o Síta pro horizontální mlecí stroje HAMSTER Síta pro námi vyráběné drtiče na polystyren a pěnové hmoty Hamster. Typ síta určuje do jisté míry velikost výstupní frakce (velikost drtě) - typy uvedeny v detalu. Síto je vyrobeno z kvalitního tvarovaného ocelového plátu s čtvercovými nebo kulatými vnitřními otvory. 1 kus šíta je v základní ceně nového drtiče Hamster.
1013
více informací - detail produktu Cena: v detailu (od Kč 540,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Drásací stroj DS 75 - bazar
Přejdi na detailní informace o Drásací stroj  DS 75 - bazar Nabízíme k prodeji starší drásací stroj DS 75 na drcení resp. drásání pěnových materiálů a textilu.
809
více informací - detail produktu Cena: již není v nabídceVložit do vozíkuPoptávka
Drtič na pěnové hmoty a Molitan® DPH - 10 S se šikmými noži (na měkké i tvrdé pěny)
Přejdi na detailní informace o Drtič na pěnové hmoty a Molitan® DPH - 10 S se šikmými noži (na měkké i tvrdé pěny) Drtič vlastní výroby určený na drcení pěnových materiálů. Drtič se šikmým rotorem a noži. Velice robustní provedení předurčuje tento drtič k používání ve vysoce zátěžových provozech všech typů. Též ve vyhotovení pro drcení pryže s označením DPH - 10 SG. Tento drtič je nahrazen modernějším mlýnem HAMSTER.
450
více informací - detail produktu Cena: již nenabízíme, pouze servisVložit do vozíkuPoptávka
1vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
I mimo pracovní dobu nám můžete zaslat e-mail popř. poptávku či nakupovat v e-shopu!
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní zavřena
© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::