RECYKLACE ODPADOVÝCH MATERIÁLŮ, RECYKLAČNÍ LINKY

Recyklační linka na různé pěnové hmoty, výroba pojené pěny
- S NÁMI NALEZNETE NOVOU CESTU
- STROJE VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU
- TRVALÉ PORADENSTVÍ A SERVIS

V této sekci nabízíme technologii recyklace měkkých pěnových materiálů a tvrdých pěnových materiálů s možnostmi přidávání dalších odpadových materiálů typu pryž, textílie, polystyrén a další. Recyklační linky vlastní výroby jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka. Zajišťujeme výrobu technologických celků pro recyklaci MOLITANu®. Stalým vývojem a výzkumem jsme se dostali do popředí 'jedničkou na středo-evropském trhu'! Usilovně pracujeme na zdokonalování výroby recyklovaných bloků pěnových materiálů. Nově jsme připravili společně s firmou dodávající jednosložkové chemikálie i recyklační linku s jednosložkovou technologií pojení pěnových hmot, která je výrazně rychlejší a i kvalita výrobků odpovídá vysokým nárokům na materiály moderní doby. - Recyklace standardních pěnových hmot (Molitan®, soft foam) - Recyklace izolačních materiálů (Kingspan® a jiné) - Recyklace směsí - recykláty s obsahem pryže, pěny a jiných materiálů - Dvousložková technologie - Jednosložková technologie - Kontinuální recyklace V rámci naší činnosti jsme schopni vyrobit a dodat komplexní technologické celky včetně drtících linek a drtičů, dopravníků a dopravních cest, stroje pro opracování recyklátů typu pásové pily, štípací stroje a další stroje. více informací o této technologii recyklace naleznete v části, buletinu Recyklační technologie. Pro cenový návrh na výrobu recyklační linky, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů.

Foto Recyklační linka RBX-930/2030-140/200

Recyklační linka RBX-930/2030-140/200

ID 371
Vyrobeno na zakázku
již nenabízíme

Recyklační linka na zpracování odpadové drti z pěnových hmot. Tento technologický celek je určen k výrobě bloků z pěnových hmot na bázi polyuretanových (PUR) pěn. Možnost přidávat i další odpadové materiály (kůru z MOLITANu®, PE, tvrzený PUR a jiné...)

Foto Recyklační linka RBX-930/2030-160/190

Recyklační linka RBX-930/2030-160/190

ID 451
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Recyklační linka na zpracování odpadové drti z pěnových hmot. Tento technologický celek je určen k výrobě bloků z pěnových hmot na bázi polyuretanových (PUR) pěn. Možnost přidávat i další odpadové materiály (kůru z MOLITANu®, PE, tvrzený PUR a jiné...)

Foto Recyklační linka RBX-X se stavitelnou velikostí výstupních bloků - nová verze

Recyklační linka RBX-X se stavitelnou velikostí výstupních bloků - nová verze

ID 797
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Nová recyklační linka RBX-X/2030-160/200-RL/1 na zpracování odpadové drti z pěnových hmot. Tento technologický celek je určen k výrobě bloků z pěnových hmot na bázi polyuretanových (PUR) pěn. Možnost přidávat i další odpadové materiály (kůru z MOLITANu®, PE, tvrzený PUR a jiné...). tento model vybaven stavitelnou formou pro změnu velikosti výstupních bloků z PUR.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::