(PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ)

Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení)

Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení) - hlavní foto 1095
Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení) - detailní foto 1095 Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení) - detailní foto 1095 Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení) - detailní foto 1095 Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení) - detailní foto 1095

Automatické zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 1150 mm, šíře 1 600 mm a hmotnosti 300 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Nastavitelné omezení rychlosti, stranové rovnání, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky, rychlost převíjení až 2,7m/s.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1095
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Pro docílení požadované tolerance rozměrů je nejvhodnější způsob řezání během převíjení. Řezání probíhá pomocí žiletek na stoupavém rámu při současném převíjení role materiálu.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Odvíjecí i navíjecí hřídel je expanzní, pneumatická pro vnitřní ø dutinky 76 mm. Konce navíjecí hřídele jsou ve tvaru čtyřhranu. Hřídel se zakládá do příklopných ložiskových domků, poháněných elektromotorem s převodovkou, kde je použito řízení servozpůsobem s otáčkami 0-3000 ot./min. Na hřídel je třeba před upnutím a před zavedením materiálu rozřadit nadělené dutinky dle potřebných rozměrů.

Rychlost je řízena propojením snímačů průměru rolí / potenciometrem / tanečníkem tak, aby byla vždy min. 2m/s. PLC s dotykovou obrazovkou zobrazuje i aktuálně odměřenou délku.

Držáky žiletek jsou posuvně připevněny na odnímatelném hliníkovém profilu, uchyceném na výklopném rameni. Odnímatelné hliníkové profily ( 2ks ) pro snadnou a rychlou výměnu řezaných pozic. K zajištění tohoto ramene v klidové poloze slouží západky s tažnou pružinou umístěné na pevném středovém rámu.

Zařízení zarovnává okraje pokládaného materiálu. Systém umožňuje na základě dvojice snímačů příčný pohyb materiálu tak, aby byl jeho okraj naveden na navíjecí hřídel vždy ve stejném místě. Polohu snímače v příčném směru je možné v jistém rozsahu nastavit a tím určit polohu okraje materiálu.

Technická specifikace

Elektrická síť: 3NPE 400V/50Hz TN-S
Příkon: 8,1kW

Rychlost převíjení/řezání: automaticky proměnlivá (min. 2.0m/s, max. 2,7m/s)
Motor: 2x SM řízený jako servo
Řez: žiletkami na výměnném držáku
Řízení: PLC + HMI s dotykovou obrazovkou
Zařízení možno použít jako prohlížecí a převíjecí stroj s rovnáním okrajů

Vstupní role:
Materiál: 17-110g/m2
Průměr role max.: 1150mm
Váha role max.: 300Kg
Šíře role max.: 1600mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76 mm
Výstupní role:
Výstupní role: dle nastavené požadované délky (cm)
Hmotnost role max.: 300kg
Pracovní rychlost při převíjení (minimální): 120 m/min (při 100% potenciometru)
Bezpečnostní kryty žiletek při výměně držáků

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::