(PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ)

Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL

Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL - hlavní foto 653
Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL - detailní foto 653 Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL - detailní foto 653 Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL - detailní foto 653 Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL - detailní foto 653 Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL - detailní foto 653

Stroj na dělení materiálu v rolích včetně možnosti zaříznutí okrajů rolí. Levnější varianta stroje na dělení textilních materiálů odvalovacím způsobem!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 653
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Slouží k hrubému, ale velice pěknému oříznutí rolí, nařezání materiálu. Kvalita řezu se přímo odvijí od kvality navinutí vstupního materiálu.

Technická specifikace

Délka role k řezání až 6200 mm
Váha role max. 300 Kg
Stavitelné válce
Průměr role 1000 mm
Tolerance dle zadání
Napětí AC 400 V

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::