(PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ)

Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2

Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2 - hlavní foto 922
Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2 - detailní foto 922 Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2 - detailní foto 922 Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2 - detailní foto 922 Paspulátor - stroj pro dělení rolí řezáním PP–2 - detailní foto 922

Stroj určený pro precizní řez rolí během odvíjení z jedné role na roli druhou. Řez zajišťují vedle sebe rozřazené kotoučové nože. K řezu dochází proti drážce. Rozřazením nožů je dána šíře výstupních pásků řezaného materiálu.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 922
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Zařízení je jedno obslužné a je určeno k podélnému řezání textilního materiálu navinutého na roli. Řezání probíhá pomocí kotoučových nožů umístěných na hřídeli. Tato hřídel je umístěna na stoupavém rámu. Hřídel s noži je vedena v přesné rovině s hřídelí na které jsou umístěny segmenty s drážkami. K řezu dochází při převíjení role materiálu.

Technická specifikace

Typ: PP – 2
Příkon: 1,9 kW
Napětí: AC 230V, 50Hz
Rozměry (d x š x v): 1300 x 1400 x 1300 mm
Hmotnost: 155 kg

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::