(DALŠÍ ZAKÁZKOVÉ STROJE, JEDNOÚČELOVÉ STROJE)

Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg

Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg - hlavní foto 1105
Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg - detailní foto 1105

Vozík pro převoz a manipulaci s velkonábalovými rolemi až do průměru 800 mm a celkové hmotnosti 1000 kg. Vozík výrazně usnadňuje převoz a uchycení role do rychloupínačů (zaklapávacích ložisek) na stroji. S integrovaným hydraulickým zvedáním a brzdou.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1105
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Vozík je vybaven dvojicí ližin, které pomáhají udržet roli na ploše vozíku. Vozík je vyhotoven ve žluté signální barvě. Velká kolečka s pryžovým potahem snižují hluk při převozu role. Výška nakladací plochy je stavitelná pomocí nohou ovládané hydraulické zdviže. Snížení výšky pomocí páky. Kolečka jsou vybavena brzdou pro aretaci vozíku na místě.

Technická specifikace

Nosnost: do 1000 kg

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::