Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo)

Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - hlavní foto 806
Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - detailní foto 806 Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - detailní foto 806 Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - detailní foto 806 Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - detailní foto 806

Starší výsekový lis na tvorbu vzorků (entlovací řez) značky Kleinwefers, určený zejména k vytínání a vysekávání vzorkových materiálů. Lis byl základně repasován a prodán jako bazarový. Můžeme zajistit jiné bazarové lisy, dle Vašich požadavků!

Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 806
na poptání

I přesto, že se tento produkt nachází v kategorii běžné pro stroje vyrobené na zakázku, je tento nabízen jako sériový / obchodní.

Produkt byl vyřezen z nabídky
Detailní popis

Lis je vybaven pojízdným stolkem s krokovacím zařízením. Tento lis byl vystaven na této prezentaci jako bazarový a na přání zákazníka před jeho prodejem repasován a opraven. K lisu jsme též zajistili průvodní dokumetaci.

Technická specifikace

Napětí: AC 400 V, 50 Hz
Typ výseku: entlovací na vzorky

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::