(DALŠÍ ZAKÁZKOVÉ STROJE, JEDNOÚČELOVÉ STROJE)

Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů

Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů - hlavní foto 993
Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů - detailní foto 993 Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů - detailní foto 993

Stroj DPR 2 je určen k dělení a prosekávání textil-pryžových pásků a suchých zipů, popř. k dělení podobných materiálů. DPR-2 může pracovat v automatickém, nebo ručním režimu. V automatickém režimu se pomocí ovládacího panelu s LCD displejem nastaví délka pásku a celkový počet nadělených kusů pásků. Stroj po té provede celý cyklus dle nastavení. Také lze uložit do paměti a zpětně vyvolat více programů. Vysoká přesnost a preciznost řezu je dosažena speciálním odtahovým modulem. Tento stroj je vybaven gilotinovým nožem se speciálním zubatým ostřím CIK-CAK k zamezení třepení okraje sekaného materiálu. Dokonalost v každém směru. To je naše téměř universální dělička pásků DPR 2.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 993
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Stroj DPR - 2 je určen k obsluze jedním pracovníkem. K odvíjení materiálu slouží odvíječ s kluznou hřídelí umístěný na pravé straně stroje. K dělení dochází mechanickým způsobem. Přesný posuv materiálu zajišťuje PLC. Již nadělené resp.nasekané pásky padají volně do krabice vložené pod přepad na levé straně stroje. Zajímavostí tohoto stroje je nejen použití zubatého CIK-CAK entlovacího výsekového nože, ale i druhý výsek do středové části každého pásku.

Technická specifikace

Napajecí napětí: AC 230V, 50Hz
Příkon stroje: 350 W
Ovládací napětí: DC 24V
Tlak vzduchu (max.): 8 bar
Jakost vzduchu: nemazaný, suchý
Hlučnost stroje: < 75 dB
Rozměry stroje (h x š x v): 500 x 700 x 1650 mm
Hmotnost stroje: cca. 120 kg
Stroj splňuje všechny bezpečnostní předpisy a normy ČR a EU!

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::