Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty

Odměřování délky, odměřovací kolečka, počítadla kusů a čítače, další doplňky pro automatizaci

AUTOMATIZAČNÍ PRVKY A MODULY, METRY, ČÍTAČE, ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY


- USNADNĚTE SI SVOJI PRÁCI
- DOPLŇKY PRO MĚŘENÍ A AUTOMATIZACI
- ODMĚŘOVACÍ KOLEČKO PRO MĚŘENÍ DÉLEK
- PROFESIONÁLNÍ DOPLŇKY PRO AUTOMATIZACI
- NABÍZÍME POUZE OVĚŘENÉ TOP QUALITY PRODUKTY
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Pilnáčková Ludmila - prodej zboží, zahraniční obchod
Buchar Jiří - vývojový & technický manažer, IT & obchodní manažer
Zobraz VšeZobraz 1. Měření délky, odměřovací kolečkaZobraz 2. Počítadla, čítače, počítání kusůZobraz 3. Automatizační moduly - rovnání okrajů aj.Zobraz 4. Další elektro & pneumatické doplňky
12vše
Mechanické počítadlo kusů UDC
Přejdi na detailní informace o Mechanické počítadlo kusů UDC Počítadlo vhodné k počítání položených vrstev látky, 4 místné s přípočtem pomocí vrchního tlačítka a resetem pomocí otočného postranního kolečka. Toto počítadlo je vhodné k přenosnému použití i umístění na stroj či pracovní desku pomocí dvojice šroubů.
421 Kat.č: 14008000
více informací - detail produktu Cena: Kč 249,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Mechanické počítadlo kusů pro řezací lištu
Přejdi na detailní informace o Mechanické počítadlo kusů pro řezací lištu Počítadlo kusů vhodné k počítání položených vrstev látky, 5 místné s přípočtem pomocí speciální rolny (projetím vozíku řezačky v liště) a resetem pomocí tlačítka. Toto počítadlo je vhodné pro připevnění k námi dodávané řezací liště. Potřebujete znát počet vrstev? Potřebujete nařezat přesný počet látek? Tak to jste tu správně!
23 Kat.č: 14008050
více informací - detail produktu Cena: Kč 865,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 100 - počítadlo kusů pro běžné počítání +1 (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 100 - počítadlo kusů pro běžné počítání +1 (modul) Základní modul přičítacího počítadla. Přičítání pomocí externího tlačítka. Reset možno na panelu (funkce odstranění nahodilého vynulování) nebo pomocí externího tlačítka. Vhodné pro klasické počítání kusů. Paměť při výpadku napájení! Vyrobeno v ČR.
1016
více informací - detail produktu Cena: Kč 2002,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 110 - počítadlo kusů pro odpočítávíní -1 s cykly (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 110 - počítadlo kusů pro odpočítávíní -1 s cykly (modul) Odpočítávací modul počítadla s možností nastavení opakujících se cyklů nebo série cyklů. Odpočet pomocí externího tlačítka. Reset a start cyklu možno na panelu nebo pomocí externího tlačítka. Vstup do menu přes panel. Výstup O1 je sepnut po startu počítání, O2 pak na nastavený čas po dosažení 0. Vhodné pro odpočítávání - kontrolu počtu se signalizací aj. Paměť při výpadku napájení! Vyrobeno v ČR.
1018
více informací - detail produktu Cena: Kč 2106,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice)
Přejdi na detailní informace o Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) Kompletní stavebnice počítadla kusů, počtu balíků aj. s montáží na stroj svépomocí. Spínání počtu kusů pomocí indukčního čidla (součást dodávky), které spíná po zakrytí kovem. Počet kusů je zobrazován na přehledném displeji uvnitř kabiny (Reset počtu z místa řidiče). Jednoduchá instalace, vysoká odolnost a komfort. To je stavebnice ROB ZI.
1044
více informací - detail produktu Cena: Kč 3654,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 123 - speciální počítadlo kusů pro statistickou kontrolu (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 123 - speciální počítadlo kusů pro statistickou kontrolu (modul) Modul velice kvalitního digitálního počítadla ROB ve verzi 123. Toto počítadlo s pětimístným červeně svítícím displejem s číslicemi 10 mm je určeno pro počítání cyklů (total sum) spolu s cyklicky spínaným výstupem (siganlizací) po dosažení nastaveného počtu cyklů. ROB v.123 je vhodný pro kontrolu výrobků za účelem vypracování statistiky. Vyrobeno v ČR.
1000 Kat.č: 14008007
více informací - detail produktu Cena: Kč 2350,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digitální čítač IVO ISI 30 (modul počítadla kusů)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digitální čítač IVO ISI 30 (modul počítadla kusů) Modul kvalitního digitálního čítače IVO řady ISI 30. Osmimístný displej s číslicemi o velikosti 8 mm s integrovaným napájením pomocí akumulátoru (výdrž až 8 let) je vhodný k téměř jekékoli přičítací aplikaci. Přičítání, reset tlačíkem či externě to vše jsou možnosti tohoto profesionálního čítače. Umožňuje pouze potenciálové spínání napětím 10-260V AC/DC.
801
více informací - detail produktu Cena: Kč 1705,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka
Přejdi na detailní informace o Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka Kompletní počítadlo kusů s čítačem ROB100 a tlačítkem Reset na čelním panelu s velkým hřibovým tlačítkem pro přípočet kusů v krabici 115 x 115 mm pro upevnění na stůl, kostru a nebo stěnu. Součástí je i napájecí zdroj 230V. Čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka (10 ks se slevou 15%). Počítadlo vhodné k evidování vyrobených kusů, počítání zmetků aj.
427
více informací - detail produktu Cena: Kč 2961,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Dvojité počítadlo kusů na zakázku ROB special (komplet PLC + dvojice čidel)
Přejdi na detailní informace o Dvojité počítadlo kusů na zakázku ROB special (komplet PLC + dvojice čidel) Na zakázku vyrobené počítadlo kusů řízené pomocí PLC. Čítač s dvojicí čidel slouží pro počítání dvou řad nad sebou zavěšených výrobků. Pro zamezení započítání háčků spodního výrobku vrchním čidlem je softwarově vyřešeno zpoždění při počítání tohoto čidla. Délka odezvy je nastavitelná. Na zakázku cokoliv.
1038
více informací - detail produktu Cena: na poptání (od Kč 2941,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Digitální počítadlo kusů s automatickým sepnutím
Přejdi na detailní informace o Digitální počítadlo kusů s automatickým sepnutím Ergonomicky vyvedené počítadlo kusů s elektromechanickým spínačem připevněným na těle jednotky čítače. K přičtení 1 kusu dojde po stlačení spínače upraveného pro spínání pomocí okolo projíždějící řezačky či jiného zdroje mechanické síly. Tento čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka.
667
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Počítadlo zabudované do řezací lišty
Přejdi na detailní informace o Počítadlo zabudované do řezací lišty Ergonomicky vyvedené počítadlo kusů s elektromechanickým spínačem upravené pro uchycení na námi dodávané ořezové lišty. Slouží pro počítání řezů řezačkou, která pojíždí v AL liště. Možnost akustické signalizace! Tento čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka.
558
více informací - detail produktu Cena: na poptání (od Kč 2150,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Víko pro počítání kusů - prohazováním
Přejdi na detailní informace o Víko pro počítání kusů - prohazováním Slouží pro počítání kusů při skládání do krabic či přepravek. Možnost podsvětlení číslic. Nastavení přípočtu, odpočtu kusů, automatizované počítání nakládky. Možnost akustické signalizace! Tento čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka.
710
více informací - detail produktu Cena: Kč od 6250,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
12vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign ROBEX DK, s.r.o.  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  kontaktní informace  |  nastavení cookies Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::