Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ

Tavné řezání textilních materiálů, horký nůž

TAVNÉ ŘEZAČKY NA SYNTETICKÉ TEXTÍLIE, HORKÝ NŮŽ


- POUZE KVALITNÍ A OVĚŘENÉ ŘEZAČKY
- MNOHO TYPŮ, VÍCE VÝROBCŮ, VŽDY ZA SKVĚLÉ CENY
- NABÍZÍME I SERVIS, VŽDY S CE A NÁVODEM (CZ)
- VŠECHNY TAVNÉ ŘEZAČKY PRAVIDELNĚ TESTUJEME
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Pilnáčková Ludmila - prodej zboží, zahraniční obchod
Vaňura Vladimír - obchodní manažer
Zobraz 1. Ruční tavné řezačky (přerušovaný provoz)Zobraz 2. Stacionární tavné řezačky HSGM (i pro trvalý provoz)Zobraz 3. Ostatní tavné řezačky a tav. nůžkyZobraz 4. Tavné nože pro řezačky HSGM
1234vše
Ruční tavící nůžky HSG-0 - 60W
Přejdi na detailní informace o Ruční tavící nůžky HSG-0 - 60W Základní tavná řezačka HSG-0 určená pro řez textilních a podobných syntetických materiálů je se svým výkonem 60W použitelná pro mnoho typů tavných nožů dosahujících teplotu až 650°C. Nože nejsou součástí ceny. Tato tavná řezačka je ideálním, pomocníkem pro menší provozy. Chcete provádět řez zároveň se zatavením okrajů? Pak je tu pro Vás HSG-0.
220 Kat.č: 01027000
více informací - detail produktu Cena: Kč 2670,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Ruční tavící nůžky HSG-0 electronic - 120W
Přejdi na detailní informace o Ruční tavící nůžky HSG-0 electronic - 120W Ruční tavná řezačka HSG-0 electronic je určená pro řez textilních a podobných syntetických materiálů, řez lan a popruhů a je se svým výkonem 120W použitelná pro velikou škálu typů tavných nožů dosahujících teplotu až 650°C. Nože nejsou součástí ceny. Chcete provádět řez zároveň se zatavením okrajů, bez kompromisů? Pak je tu pro Vás HSG-0 electronic. Vyšší výkon - nižší hmotnost!
460 Kat.č: 01027014
více informací - detail produktu Cena: Kč 8530,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Ruční tavící řezačka / nůžky HSG-0 EST s regulací - 200W (+ nůž R-50 a plastový kufr)
Přejdi na detailní informace o Ruční tavící řezačka / nůžky HSG-0 EST s regulací - 200W (+ nůž R-50 a plastový kufr) Nejsilnější ruční tavná řezačka HSG-0 EST s regulací teploty na těle řezačky je určená pro řez textilních a podobných syntetických materiálů, řez lan a popruhů a je se svým regulovatelným výkonem 200W použitelná pro velikou škálu typů tavných nožů dosahujících teplotu až 650°C. Součástí je nůž R-50 a plastový kufřík!
1083 Kat.č: 01027017
více informací - detail produktu Cena: Kč 11470,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Stacionární tavná řezačka HSG 00 - 40W na popruhy a lana
Přejdi na detailní informace o Stacionární tavná řezačka HSG 00 - 40W na popruhy a lana Stacionární tavné řezací zařízení s na pevno uloženým nožem. K řezu dochází přiložením řez. materiálu a protlačením přes rozpálený nůž. Jednotka pro rychlé použití s trvalým žhavením. Tato s max. řeznou roztečí 30 mm. Ideální na menší lana, popruhy a provazy.
680 Kat.č: 01027010
více informací - detail produktu Cena: Kč 7405,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Stacionární tavná řezačka HSG 00-VW na popruhy a lana
Přejdi na detailní informace o Stacionární tavná řezačka HSG 00-VW na popruhy a lana Stacionární tavné řezací zařízení s na pevno uloženým nožem. K řezu dochází přiložením řez. materiálu a protlačením přes rozpálený nůž. Jednotka pro rychlé použití s trvalým žhavením. Tato s max. řeznou roztečí 60 mm. Ideální na řez lan, popruhů a provazů.
677 Kat.č: 01027011
více informací - detail produktu Cena: Kč 15070,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavná řezačka HSG 03 VW - 250 W (i pro trvalý chod)
Přejdi na detailní informace o Tavná řezačka HSG 03 VW - 250 W (i pro trvalý chod) Stacionární tavné řezací zařízení s kabelem a řezacím nožem (nůž není v součástí) na pohyblivém kabelovém držáku. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Ideální pomocník pro Vaší dílnu.
969
více informací - detail produktu Cena: Kč 23385,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavná řezačka HSG 3 VW - 500 W (i pro trvalý chod)
Přejdi na detailní informace o Tavná řezačka HSG 3 VW - 500 W (i pro trvalý chod) Stacionární tavné řezací zařízení s kabelem a řezacím nožem (nůž není součástí) na pohyblivém kabelovém držáku. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Skvělý poměr cena / výkon.
866
více informací - detail produktu Cena: Kč 40275,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod)
Přejdi na detailní informace o Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) Stacionární tavná řezačka s kabelem a řezacím nožem (nůž není součástí) na pohyblivém kabelovém držáku vhodná i pro vícesměnné provozy. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s častým či trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Nůž v ceně HSG R-TH. Rychlé nahřátí díky předehřevu nože.
686
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
1234vše

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::