Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
DETAIL PRODUKTU zpět

Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod)

Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - hlavní foto 686
Stacionární tavná řezačka s kabelem a řezacím nožem (nůž není součástí) na pohyblivém kabelovém držáku vhodná i pro vícesměnné provozy. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s častým či trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Nůž v ceně HSG R-TH. Rychlé nahřátí díky předehřevu nože.

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Výrobek má CE prohlášení o shodě
Napětí: AC 230 V, 50 Hz
Příkon: 500 W
Ochranná třída: 1
Délka přívodní šnůry: 2m
Rozměry: 300 x 185 x 170 mm
Hmotnost: 11.7Kg

Výrobce / značka: HSGM
Země původu: Německo

- Detailní popis:
Stacionární stroj pro tavení, řezání syntetických materiálů letmo. Ruční princip tavení proti podložce (doporučujeme el. nevodivý materiál s tepelnou odolností např. sklo) . Tato řezačka je vybavena plynulou regulací teploty pomocí jednotky Omron. Nastavená teplota je hlídána zpětně pomocí čidla integrovaného na noži. Nůž typy R-TH je v ceně, možno dokoupit nůž V-TH!

Řezačka 3Therm je kromě digitálního regulátoru Omron s ukazatelem aktuální teploty navíc vybavena otočným regulátorem pro nastavení rychlosti dohřátí nože na nastavenou teplotu. Základní teplota předehřevu je v rozmezí 200 až 250°C. Po stisku tlačítka na rukojeti (držáku nože) dojde k rychlému dohřátí nože na nastavenou teplotu. Rychlost dožhavení a přesnost teploty je závislá na pozici otočného regulátoru.

Jedinou nevýhodou této řezačky je citlivost na zacházení a nutnost použití nože s čidlem.

Momentálně skladem, jinak na objednání do 10-14 dnů.

- Další fotografie:
Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - detailní foto 686 Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - detailní foto 686 Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - detailní foto 686 Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - detailní foto 686 Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - detailní foto 686
Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) - detailní foto 686

- Náležící produkt:ONůž R-TH pro HSG 3 Therm
ONůž V-TH pro HSG 3 Therm
- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::