(RUČNÍ VIBRAČNÍ, KOTOUČOVÉ ŘEZAČKY A VERTIKÁLNÍ ŘEZAČKY)

Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem)

Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - hlavní foto 1132
Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132 Rasor RS-1S - ruční akumulátorové vibrační nůžky (s mikrozoubkem) - detailní foto 1132

Ruční profesionální nůžky na baterie Rasor RS1S vycházejí z RS1. Mají čepele s vložkami z wolframové oceli (Widia®) s mikro-zoubkovým ostřím, které zajišťují dokonalý řez bez zaseknutí a čisté hrany, speciálně vyvinuté pro kompozitní materiály, skelné střiže a sklotextil. S RS1S lze řezat všechny druhy kompozitů a technických textilií.

Výrobce / značka: Rasor
Typ: RS-1S
Země původu: Itálie
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 1132
Kč 4592,- bez DPH
Detailní popis

RASOR® RS1S jsou profesionální nůžky na baterie. Jsou ergonomické, pevné a májí vynikající řezný výkon. RS1S má čepele s vložkami z wolframové oceli s mikrozoubkovým ostřím, které zajišťují dokonalý řez bez zaseknutí a čisté hrany, speciálně vyvinuté pro kompozitní materiály. Baterie s technologií Li-Ion® zajišťují dlouhodobé používání a jsou výkonné s 3,7V a 5Ah. Rychlost motoru (19 000 ot./min) umožňuje nožům pohybovat až 80 x za sekundu. Technologie chytrého tlačítka s bezpečnostním blokem a automatickým režimem stříhání dělá z RS1S jedinečné nůžky na trhu. Integrovaná laserová světelná linie umožňuje sledovat čáru pro rovný řez. Rasor® RS1S zaručuje dlouhé používání bez námahy díky nízké hmotnosti pouhých 370 gramů včetně baterie.

S RS1S lze řezat všechny druhy kompozitů a technických textilií. Lze je využít i na ořez skelné střiže přímo na formě. Vlies, lehké skelné střiže i silné skelné textilie neodolají. Kombinované a hybridní materiály budou řezány snadno. Díky ergonomickému a pohodlnému designu řeže rovně i obrysově s vynikajícím výhledem na materiál.

Součástí dodávky je i český návod k obsluze (CZ).

Technická specifikace

Značka: Rasor® (ROBEX DK, s.r.o.® má výhradní zastoupení pro ČR a SR)
Typ: RS-1S (s nožem RS02 s mikrozoubkem)

Hmotnost vč. akumulátoru: 370 gramů
Baterie / akumulátor: Li-ion® 2,8-4,2V 5Ah
Stupeň krytí: IP 65
Výkon motoru: 32 W
Výška střihu: 15 mm
Řezací schopnost: až 18 mm
Otáčky motoru: 19 000 Ot./Min.
Rychlost čepele: 80 ot./min.
Rozsah provozních teplot: –0° až +55 °C
Rozsah vlhkosti: 10 – 95 % bez kondenzátu
Vibrace při spuštění: < 2,5 m/s

Nabíječka: s LED indikátorem, 100-240 VAC 50/60 Hz
Doba nabíjení baterie: 150 minut
Konektor nabíječky: MicroUSB 5V 2A

Celková hmotnost (s obalem): 0,5 Kg

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::