DETAIL PRODUKTU zpět

Nůžky KAI - SL 100

Nůžky KAI - SL 100 - hlavní foto 80 náš tip
Plně profesionální odlehčené kované nůžky řady S v celokovovém provedení L s nižší hmotností. S délkou ostří 110 mm jsou vhodné pro střih velkých dílců. KAI SL-100, to je samurajský meč v podobě nůžek.

Dostupnost:
Neznámá (ověřte telefonicky či e-mailem)

Cena:
nedostupné

- Technická specifikace:
Délka nůžek 240 mm (cca. 9 a 1/2 palce)
Délka ostří 110 mm
Typ ostří: standardní nůžkové
Provedení: celokovové / tradiční odlehčené
Rukojeť: jednolitý monoblok kovu s černým nátěrem


Balení: obal z plastické průhledné hmoty s otvorem pro zavěšení

Výrobce / značka: KAI
Typ:SL100
Země původu: Japonsko

- Detailní popis:
Tradiční konstrukce těchto krejčovských nůžek s uni délkou standardního nůžkového ostří 110 mm a celkovou délkou 240 mm dělají z těchto nůžek ideálního pomocníka pro každé profesionální použití.

Jako základ je použita vysoce legovaná zušlechtěná ocel. Žádný materiál nemůže vzdorovat ( pro všechny typy textilních materiálů).

Jedinečné tradiční zpracování těchto nůžek s přídomkem KAI CUTLERY SHOZABURO® dává tušit dědictví kvality zpracování nůžek v Japonsku. Samurajský meč v podobě nůžek SL-100.

Dokonalé vyvážení s posunutím vyvažovacího bodu takřka o 2 cm od středového šroubu směrem k rukojeti spolu s geniálním systémem upevňovacího šroubu (PAT 508330) se sametově hladkým chodem ulehčí maximálně Vaši práci.

- Další fotografie:
Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80 Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80 Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80 Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80 Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80
Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80 Nůžky KAI - SL 100 - detailní foto 80

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::