(POKLÁDACÍ STOLY PRO ČALOUNICKÉ A JINÉ PROVOZY, AUTOMATICKÉ LINKY)

Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100

Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100 - hlavní foto 663
Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100 - detailní foto 663 Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100 - detailní foto 663 Portálové řezání s řezačkou CS20 a ořezovou KM RS 100 - detailní foto 663

Příčné řezání navrstvené látky, pojízdný portál s řezačkou s možností přítlačné lišty, ořez délky s motorickým posunem řezačky KM RS 100.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 663
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

V této verzi: dvouobslužné vrstvení až do výšky 12 cm, odvíječ s mechanickou brzdou, hřídel s narážecími trny, vrchní deska Lamino 18 mm, portál s příčným i podélným posuvem řezačky ručně, podélný posuv portálu ovl. kolem. Příčná řezačka ořezová KM RS 100 vedená motoricky do záběru. Odměření délky položení odměřovacím kolečkem a čítačem délky LUCA.

Technická specifikace

Max. šíře vst. materiálu: 2200 mm
Max. délka položení: 6000 mm
Možnost beznapěťového položení a vrstvení materiálu

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::