Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty
DETAIL PRODUKTU zpět

RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem

RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem - hlavní foto 1104 na zakázku
Pila je určena výhradně k dělení pružných pěnových materiálů do objemové hmotnosti 160kg/m3 . Řeže z polotovarů o velikosti až 2 000 x 2 200 mm ( plošně ) vysokých 1300 mm v závislosti na objemové hmotnosti. Pila je vybavena řídícím systémem pro přesné pozicování čela a odměřování pozice řezu. Možnost vzdálené správy a exportu dat na USB.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání / vyrobeno na zakázku

      
Kč ,- s DPH
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Napájecí napětí: AC 400 V, 50 Hz
Jištění přívodu: 20 A
Ovládací napětí: DC 24 V
Celkový max. el. příkon stroje: 8050 W
Max. tlak / provozní tlak vzduchu: 6 / 3,5 bar
Hlučnost: < 75dB

Čelo: pozicování s motorickým pojezdem s přesností na 0.1mm
Řídící systém: PLC s možností vzdálené správy + dotyková obrazovka 7 palců

Maximální výše řezané nálože: 1300 mm
Maximální délka řezu: 2200 mm
Velikost stolu vpravo od nože (vyložení): 1300 mm
Velikost stolu vlevo od nože: 2100 mm
Výška dorazového čela: 1000 mm
Délka pilového pásu: 8650 mm
Brousky: jakost A 998 12M SV 70 x 13 x 13 mm
Celková hmotnost: 960 kg


Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

- Detailní popis:
Vyložení pily tj. vzdálenost nože od ramene je 1300 mm, levá strana stolu 2100 mm. Pilu je možno osadit pilovými pásy do šíře až 15 mm a to s různými tvary ostří, nebo noži hladkými přímými jednostranně broušenými.

Kostra pily je svařena z obdélníkových uzavřených profilů. Odnímací kryty jsou z ocelového plechu. Čtveřice hliníkových vodících kol je letmo uložena na kloubově uložených hřídelích. Bandážování obvodových kol polyuretanovým elastomerem s vysokou odolností proti otěru, zajišťujícím klidný chod pilového pásu. Spodní přední kolo je poháněno elektromotorem s možností plynulé regulace rychlosti pásového nože v návaznosti na zpracovávaném materiálu. Horní vodící soustava je umístěna na spodní části pohyblivého sloupu. Vedení tohoto sloupu tvoří celek, který je k pile šroubován s možností geometrického seřízení dle směru pilového pásu. Spodní i horní vodící soustava je tvořena dvojicí excentrických tvrdých čepů. Broušení nože formou odvalování. Prostor broušení nože je oddělen přepážkami, které svádějí produkty broušení do trychtýře. Odtud jsou svedeny do hrdla pr. 60 mm, které je možno napojit na odsávání. Pila je vybavena osvětlením pracovního prostoru pily a vybavena výstražným světlem pro signalizaci běhu nože. Pneumatické napínání nože k dosažení dokonalého napnutí v návaznosti na roztažnost materiálů při řezu. Na zadní straně pily je umístěn elektrický rozvaděč s hlavním vypínačem. Prostor pilového listu je krytován otvíracími kryty s bezpečnostní blokací. Pro případ řezání prašných materiálů ozubeným nožem, je prostor pod stolem, kde nůž vchází do rámu pily, rovněž tvarován do trychtýře a osazen hrdlem pr. 60 mm pro možnost napojení na externí odsavač. Pila je pevně kotvena do betonového základu a vyrovnána na ocelových podložkách.

Stolové desky a posuvný příložník jsou vyrobeny z hliníkových profilů krytých AL plechem. Podél vnitřní stolové desky pojíždí valivě na kaleném vedení příložník. Pohon posuvu příložníku je motorický, dle nastavených hodnot na dotykovém displeji. Možnost krokování pomocí samostatného tlačítka mimo displej. Pro kontrolu nastavení příložníku do požadované vzdálenosti od nože slouží nalepené milimetrové měřidlo na pracovní desce. Dvě vodící dráhy jsou samostatně kotveny k podlaze. Pojezdové plochy jsou kryty kalenou planžetou. Pojezd stolu zajišťuje čtveřice kuličkových ložisek s bočními vodícími ložisky. Pojezd stolu je vybaven třecí brzdou, která umožňuje stůl v libovolné poloze aretovat. Posuv stolu do řezu je v základním provedení manuální. Prostor obsluhy je chráněn průhledným krytem z polykarbonátu. Držák štítu nese madlo pro pohyb stolu a ovládací skříňku. Kostra stroje je opatřena epoxidovým základovým nátěrem a vrchním epoxidovým emailem. Oboustranné broušení nože - tato úprava umožňuje provádět řezy tam i zpět. Dojde tedy k rychlejšímu zpracování bloku.

Kompletnost dodávky:
1 ks pila s elektroinstalací
1 ks dělený pojízdný stůl s ochranným štítem
3 ks pojezdová dráha s podpěrami
1 ks posuvné čelo
2 ks pásový nůž (dodá zákazník)
1 ks návod k obsluze a k údržbě s přílohami

 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem - detailní foto 1104 RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem - detailní foto 1104 RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem - detailní foto 1104 RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem - detailní foto 1104 RB-VP 1300 - vertikální pásová pila s motorickým čelem - detailní foto 1104

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign ROBEX DK, s.r.o.  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  kontaktní informace  |  nastavení cookies Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::