Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty
DETAIL PRODUKTU zpět

Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení

Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - hlavní foto 1061 náš tipakcena zakázku
Zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 450 mm, šíře 1 500 mm a hmotnosti 280 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Vybaveno frekvenčním měničem pro plynulou změnu rychlosti, pneumatickou brzdou, stranovým rovnáním, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání / vyrobeno na zakázku

      
Kč ,- s DPH
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Elektrická síť: 3NPE 400V/50Hz TN-S
Příkon: 3,1kW

Rychlost převíjení/řezání: proměnná pomocí frekvenčního měniče
Motor: asynchronní
Řez: žiletkou
Řízení: PLC, HMI s dotykovou obrazovkou
Zařízení možno použít jako prohlížecí a převíjecí stroj s rovnáním okrajů

Vstupní role :
Průměr role max. : 450mm
Váha role max. : 280Kg
Šíře role max. : 1 500mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76mm

Výstupní role :
Průměr role max. : 450mm
Váha role max. : 280Kg
Šíře role max. : 1 500mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76mm
Nejužší řezaný pruh řez 175mm
Dva výmněné držáky žiletek ( 1- 2ks žiletek, 2 - 9ks žiletek )
Bezpečnostní kryty žiletek při výměně držáků

Rozměry (d x š x v): 2510 x 2349 x 1414 mm

Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

- Detailní popis:
Pro docílení požadované tolerance rozměrů je nejvhodnější způsob řezání během převíjení. Řezání probíhá pomocí žiletek na stoupavém rámu při současném převíjení role materiálu.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Odvíjecí i navíjecí hřídel je expanzní, pneumatická pro vnitřní ø dutinky 76 mm.Konce navíjecí hřídele jsou ve tvaru čtyřhranu. Hřídel se zakládá do příklopných ložiskových domků, poháněných elektromotorem s převodovkou. Na hřídel je třeba před upnutím a před zavedením materiálu rozřadit nadělené dutinky dle potřebných rozměrů.

Motor pohonu je řízen frekvenčním měničem pro plynulou změnu řezné rychlosti. PLC s dotykovou obrazovkou zobrazuje i aktuálně odměřenou délku.

Napětí materiálu potřebné při převíjení a řezání je zajištěno opásáním přes bržděný válec. Ten je brzděn pneumatickou třecí brzdou, jejíž účinek je regulován pneumatickým redukčním ventilem. Držáky žiletek jsou posuvně připevněny na odnímatelném hliníkovém profilu, uchyceném na výklopném rameni. Odnímatelné hliníkové profily ( 2ks ) pro snadnou a rychlou výměnu řezaných pozic. K zajištění tohoto ramene v klidové poloze slouží západky s tažnou pružinou umístěné na pevném středovém rámu. Proti samovolnému odvíjení role materiálu v odvíjecí části, bude stroj vybaven pásovou třecí brzdou se závažím. V místě popruhu třecí brzdy je na hřídeli instalován třecí kotouč.

Zařízení zarovnává okraje pokládaného materiálu. Systém umožňuje na základě snímače příčný pohyb materiálu tak, aby byl jeho okraj naveden na navíjecí hřídel vždy ve stejném místě. Polohu snímače v příčném směru je možné v jistém rozsahu nastavit a tím určit polohu okraje materiálu. Rozsah pohybu pro držení okraje je +- 70 mm.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
I mimo pracovní dobu nám můžete zaslat e-mail popř. poptávku či nakupovat v e-shopu!
HelpSkype hot-line
Prodejna je nyní zavřena
Jaký je Váš názor?
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top technická podpora  |  obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign fryzl.net  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  návštěvní kniha  |  kontaktní informace Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::