(PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ)

Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení

Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - hlavní foto 1061
Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061

Zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 450 mm, šíře 1 500 mm a hmotnosti 280 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Vybaveno frekvenčním měničem pro plynulou změnu rychlosti, pneumatickou brzdou, stranovým rovnáním, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1061
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Pro docílení požadované tolerance rozměrů je nejvhodnější způsob řezání během převíjení. Řezání probíhá pomocí žiletek na stoupavém rámu při současném převíjení role materiálu.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Odvíjecí i navíjecí hřídel je expanzní, pneumatická pro vnitřní ø dutinky 76 mm.Konce navíjecí hřídele jsou ve tvaru čtyřhranu. Hřídel se zakládá do příklopných ložiskových domků, poháněných elektromotorem s převodovkou. Na hřídel je třeba před upnutím a před zavedením materiálu rozřadit nadělené dutinky dle potřebných rozměrů.

Motor pohonu je řízen frekvenčním měničem pro plynulou změnu řezné rychlosti. PLC s dotykovou obrazovkou zobrazuje i aktuálně odměřenou délku.

Napětí materiálu potřebné při převíjení a řezání je zajištěno opásáním přes bržděný válec. Ten je brzděn pneumatickou třecí brzdou, jejíž účinek je regulován pneumatickým redukčním ventilem. Držáky žiletek jsou posuvně připevněny na odnímatelném hliníkovém profilu, uchyceném na výklopném rameni. Odnímatelné hliníkové profily ( 2ks ) pro snadnou a rychlou výměnu řezaných pozic. K zajištění tohoto ramene v klidové poloze slouží západky s tažnou pružinou umístěné na pevném středovém rámu. Proti samovolnému odvíjení role materiálu v odvíjecí části, bude stroj vybaven pásovou třecí brzdou se závažím. V místě popruhu třecí brzdy je na hřídeli instalován třecí kotouč.

Zařízení zarovnává okraje pokládaného materiálu. Systém umožňuje na základě snímače příčný pohyb materiálu tak, aby byl jeho okraj naveden na navíjecí hřídel vždy ve stejném místě. Polohu snímače v příčném směru je možné v jistém rozsahu nastavit a tím určit polohu okraje materiálu. Rozsah pohybu pro držení okraje je +- 70 mm.

Technická specifikace

Elektrická síť: 3NPE 400V/50Hz TN-S
Příkon: 3,1kW

Rychlost převíjení/řezání: proměnná pomocí frekvenčního měniče
Motor: asynchronní
Řez: žiletkou
Řízení: PLC, HMI s dotykovou obrazovkou
Zařízení možno použít jako prohlížecí a převíjecí stroj s rovnáním okrajů

Vstupní role :
Průměr role max. : 450mm
Váha role max. : 280Kg
Šíře role max. : 1 500mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76mm

Výstupní role :
Průměr role max. : 450mm
Váha role max. : 280Kg
Šíře role max. : 1 500mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76mm
Nejužší řezaný pruh řez 175mm
Dva výmněné držáky žiletek ( 1- 2ks žiletek, 2 - 9ks žiletek )
Bezpečnostní kryty žiletek při výměně držáků

Rozměry (d x š x v): 2510 x 2349 x 1414 mm

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::