Kuris Novita Super - ruční kotoučová řezačka

Kuris Novita Super - ruční kotoučová řezačka - hlavní foto 29
Kuris Novita Super - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 29 Kuris Novita Super - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 29 Kuris Novita Super - ruční kotoučová řezačka - detailní foto 29

Lehká profesionální řezačka na řezání všeho druhu textilních materiálů do výšky až 8 mm při 1500 ot./min. Provedení s hmotností cca. 950 gr. Klasicá konstrukce ruční řezačky s průměrem 50 mm a výkonem 56 W s 10x vayšší silou díky použitým převodům oproti řezačce Standard.

Výrobce / značka: Kuris
Typ: Novita Super
Země původu: Německo
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Více než týden
Kat.č. 1021000 (ID 29)
Kč 22045,- bez DPH
26674.45,- s DPH
Detailní popis

Klasicá konstrukce ruční řezačky s průměrem 50 mm. S výkonem 56 W. Tato řezačka je zvláště vhodná pro plsť, velur, jemnou kůži, látky na potah knoflíků, povlékací látky aj...

Oblast použití:
Novita Super poskytuje koncentrovanou sílu, která odolá těžkým i nejnáročnějším náložím. Řezný výkon je 10krát větší než u verze Novita Standard.

Obzvláště šikovný a lehký stroj pro řezání všech typů materiálů ve vrstvách až do cca. 8 mm vysoký, v závislosti na materiálu. Obzvláště vhodné pro jehelní plsť, Skai, značkové fólie, potahové materiály z měkké kůže a čalounění. Maznice snižuje tření mezi čepelí a protiostří, což umožňuje řezání laminovaného zboží.

Řezací stroj na výrobu šablon a vzorů, řezání jednotlivých vrstev, opětovné řezání vadných dílů, přímé řezání věrné formě, lehké zatížení (materiály pro vnější opotřebení, pletené zboží a pleteniny, záclony, čalounické a dekorační látky atd.).

Ochranu čepele v signální barvě lze nastavit snadno a plynule a neomezuje viditelnost. Rukojeť zařízení je dobře tvarovaná, takže lze ostří ostřit jednou rukou i během řezání. Manipulace a vedení stroje je snadné.

Technická specifikace

Napětí: AC 230 V, 50 Hz
Příkon: 56 W
Otáčky nože při volnoběhu: 1500 ot./min.
Otáčky motoru při volnoběhu: 11000 ot./min.
Průměr nože: 50 mm
Výška řezu: 8 mm
Hmotnost: 0.950 Kg (bez kabelu)
Provozní hluk: 73 dB
Vibrace: méně než 2.5 m/s
Průměr motoru: cca. 50 mm
Délka stroje: cca. 260 mm
Země původu: Německo

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::