(POKLÁDACÍ STOLY PRO ČALOUNICKÉ A JINÉ PROVOZY, AUTOMATICKÉ LINKY)

Automatické skřipcové pokládací zařízení s vrstvením materiálu

Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu - hlavní foto 1069
Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu - detailní foto 1069 Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu - detailní foto 1069

Stroj pro automatické pokládání textilií do vrstvy až 80 mm na nastavenou délku s nátahem dvojice vrstev v jednom cyklu. Skřipec, který nahathuje látku je poháněný servomotorem, čímž je zajištěna vysoká rychlost a přesnost. Vrstvící mechanizmus nahrazuje odklesávající stůl. K řezu je použita průmyslová žiletka na lineárním vedení poháněná servomotorem s rychlostí řezu až 1,3m/s. K navýšení produkce je odvíjeno z více rolí najednou. Rychlost odvíječů a napnutí látky je řízena tanečníky.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1069
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Tento skřipcový automat zkracuje výrazně dobu přípravy materiálu do vrstvy. k pohonu skřipce slouží výkonný servomotor s vysokou rychlostí a přesností pozicováání. Skřipec má samoučící schopnost a svoji rychlost upravuje dle aktuálních potřeb, zejména s ohledem na velikost nábalu na odvíječi. Celá operace trvá 7 až 14 sekund na 4000 mm délky materiálu ve dvou vrstvách, v závislosti na návinu materiálu na odvíječích. Stroj je schopen vrstvit materiál až do výšky 80 mm. Tato vrstva je dále zpracována na následném pracovišti (ploter 2D, ruční formýátovací pracoviště, podélné řezání aj.). Celý stroj je řízen pomocí řidícího systému Omron a celý kinematický cyklus sestává z 16 kroků.

Stroj se skládá ze čtyř hlavních částí: 2 x odvíječ, řezací jednotka, pokládácí stůl s portálem a poslední částí je formátovací stůl. Konstrukce stroje je volena jednoduše a účelně k dosažení snadného a bezpečného ovládání obsluhou. Provedení stroje je kombinací svařované a šroubované konstrukce z ocelových a hliníkových profilů, na kterých jsou uchyceny pneumatické prvky, lineární vedení a pomocné prvky stroje. Pracovní plocha je z laminované dřevotřískové desky, která je připevněna k rámu stolu.

Technická specifikace

Příkon stroje: max. 3,6 kW
Proudová soustava: 3 NPE, 400 V, AC, 50 Hz, 20 A, TN-S
Ovládání: 24V, DC
Max. tlak vzduchu: 8 bar
Provozní tlak regulovaný: 6 bar
Jakost vzduchu: nemazaný, suchý
Hlučnost na pracovním místě: < 75 dB
Rozměry stroje (š x h x v): 5187 x 2538 x 2500 mm
Hmotnost stroje: 600 kg

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::